Vanda.
Veneranda,
Venija,
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

ZIG - ZAG

Sacensību seriāla „Zig-Zag 2018” kalendārs

Nr. Datums Diena Starta vieta Rezultāti
1. 2.04 pirmdiena Jaunkandava D /sprints/ rezultāti/spliti
[ grafiki ]
2. 9.04 pirmdiena Sukturi rezultāti/spliti
[ grafiki ]
3. 16.04 pirmdiena Šķēdes mežniecība rezultāti/spliti
[ grafiki ]
4. 23.04 pirmdiena Kandava, Melnais mežs rezultāti/spliti
[ grafiki ]
5. 30.04 pirmdiena Kamparkalns rezultāti/spliti
[ grafiki ]
6. 7.05 pirmdiena Vēžezers / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
7. 14.05 pirmdiena Talsi-Jūrmala šos rezultāti/spliti
[ grafiki ]
8. 21.05 pirmdiena Laidze rezultāti/spliti
[ grafiki ]
9. 29.05 otrdiena Kandava, Teteriņi / kopā ar Tukuma „Silvu” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
10. 6.06 trešdiena Zilonis/ kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
11. 9.07 pirmdiena Kamparkalns rezultāti/spliti
[ grafiki ]
12. 27.08 pirmdiena Pūrciems rezultāti/spliti
[ grafiki ]
13. 5.09 trešdiena Lejastiezumi / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
14. 10.09 pirmdiena Ugāle rezultāti / spliti
[ grafiki ]
15. 17.09 pirmdiena Mordanga / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
16. 24.09 pirmdiena Spāre rezultāti/spliti
[ grafiki ]
17. 1.10 pirmdiena Roja rezultāti/spliti
[ grafiki ]
        KOPVĒRTĒJUMS
                                                                       

Starts visās kārtās jebkurā laikā starp plkst. 16.00 līdz 18.00, finišu slēdz 19.30. 

Starta grupas 2018:

Grupa Vecums Distance
S12 2006.g. dzimušas un jaunākas meitenes 1 - 2 km
V12 2006.g. dzimuši un jaunāki zēni 1 - 2 km
S14 2004g. - 2005.g. dzimušas meitenes 2 - 3.5 km
V14 2004.g. - 2005.g. dzimuši zēni 2 - 3.5 km
S18 2000.g. - 2003.g. dzimušas meitenes 3 - 4 km
V18 2000.g. - 2003.g. dzimuši zēni 3 - 5 km
S 1999.g. - 1979.g. sievietes 3 - 5 km
S40 1978.g. dzimušas un vecākas sievietes * 2 - 5 km
V50 1968.g. dzimuši un vecāki vīrieši * 2 - 4 km
V 1999.g. - 1969.g. dzimuši vīrieši 4 - 6.5 km
VB Bez vecuma ierobežojuma 3 - 5 km

* -V50 un S40 grupu dalībniekiem/cēm tiks piemērots koeficients, atkarībā no dzimšaas gada,  kopvērtējuma punktu aprēķināšanai.
Sacensību 1.-3. vietu ieguvējus katrā kārtā apbalvo ar diplomiem, bet kopvērtējumā - ar diplomiem un balvām. Visi startējošie piedalās loterijā sezonas noslēgumā. Kopvērtējumā vērtē 12 labāko kārtu rezultātus. Lai saņemtu kopvērtējuma vērtējumu, jāpiedalās vismaz 5 kārtās. Dalības maksa pieaugušajiem - EUR 2,00, skolēniem - bez maksas.

Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams apģērbs, kas piemērots mežam, vēlams arī kompass.

Sacensības organizē Orientēšanās klubs „Ziemeļkurzeme” un Latvijas Orientēšanās federācija.

Seriālā ir elektroniskā atzimēšanās (SI).

Citi noteikumi:
Piedaloties orientēšanās seriālā “Zig-Zag”, dalībnieks piekrīt rezultātu publicēšanai masu informācijas līdzekļu, interneta, sociālo tīklu un citu mediju vidē. Dalībnieks piekrīt, ka seriāla sacensību laikā tiek fotografēts, filmēts un uzņemtās fotogrāfijas un video tiek izmantoti masu informācijas līdzekļu, interneta, sociālo tīklu un citu mediju vidē sacensību atspoguļošanai, sporta veida un aktīva dzīves veida popularizēšanai un reklāmai.

Sacensību dalībnieki paši atbildīgi par savu veselības stāvokli!

Sacensību seriāla „Zig-Zag 2017” kalendārs

Nr. Datums Diena Starta vieta Rezultāti
1. 03.04 pirmdiena Kamparkalns rezultāti/spliti
[ grafiki ]
2. 17.04 pirmdiena Sukturi rezultāti/spliti
[ grafiki ]
3. 24.04 pirmdiena Vēžezers    / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
4. 01.05 pirmdiena Cēre rezultāti/spliti
[ grafiki ]
5. 08.05 pirmdiena Šķēdes mežniecība rezultāti/spliti
[ grafiki ]
6. 15.05 pirmdiena Sukturi rezultāti/spliti
[ grafiki ]
7. 22.05 pirmdiena Roja rezultāti/spliti
[ grafiki ]
8. 30.05 otrdiena Jaunkandava  / kopā ar Tukuma „Silvu” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
9. 07.06 trešdiena Zilonis   / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
10. 30.08 trešdiena Lejastiezumi   / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
11. 04.09 pirmdiena Pūrciems rezultāti/spliti
[ grafiki ]
12. 11.09 pirmdiena Mordanga   / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” rezultāti/spliti
[ grafiki ]
13. 18.09 pirmdiena Ugāle rezultāti/spliti
 
14. 25.09 pirmdiena Spāre rezultāti/spliti
[ grafiki ]
15. 2.10 pirmdiena Kandava rezultāti/spliti
[ grafiki ]
        KOPVĒRTĒJUMS
                                                               
ZIG-ZAG sacensību kalendārs 2016. gadam.
Nr. Datums Diena Starta vieta Rezultāti
1. 04.04 pirmdiena Sukturi [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
2. 11.04 pirmdiena Cēre [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
3. 18.04 pirmdiena Kamparkalns [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
4. 25.04 pirmdiena Sukturi [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
5. 02.05 pirmdiena Kamparkalns [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
6. 10.05 otrdiena Jaunkandava  / kopā ar Tukuma „Silvu” [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
  11.05 trešdiena Vispasaules Orientēšanās diena  
7 16.05 pirmdiena Vēžezers    / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
8. 25.05 trešdiena Zilonis   / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” [ rezultāti/spiliti ]
[ grafiki ]
9. 30.05 pirmdiena Laidze (BLPC) [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
10. 06.06 pirmdiena Roja [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
11. 13.06 pirmdiena Mordanga   / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
12. 29.08 pirmdiena Matkule [ rezultāti/spliti ]
13. 05.09 pirmdiena Dundaga [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
14. 12.09 pirmdiena Ugāle [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
15. 21.09 trešdiena Lejastiezumi   / kopā ar Kuldīgas ”Taciņām” [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
16. 26.09 pirmdiena Spāre [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
17. 3.10 pirmdiena Kandava, Melnais mežs [ rezultāti/spliti ]
[ grafiki ]
        kopvērtējums
         
 



ZIG-ZAG sacensību kalendārs 2015. gadam.
Datums Vieta Rezultāti
06.04.2015. Sukturi Rezultāti/Spliti
13.04.2015. Kamparkalns Rezultāti/Spliti
20.04.2015. Sukturi Rezultāti/Spliti
27.04.2015. Jaunkandava Rezultāti/Spliti
04.05.2015. Kamparkalns Rezultāti/Spliti
11.05.2015. Spāre Rezultāti/Spliti
18.05.2015. Mordanga Rezultāti/Spliti
25.05.2015. Roja Rezultāti/Spliti
01.06.2015. Matkule Rezultāti/Spliti
08.06.2015. Vēžezers Rezultāti/Spliti
31.08.2015. Usma Rezultāti/Spliti
07.09.2015. Ugāle Rezultāti/Spliti
14.09.2015. Gulbju ezers Rezultāti/Spliti
21.09.2015. Dundaga Rezultāti/Spliti
28.09.2015. Cēre Rezultāti/Spliti
05.10.2015. Laidze Rezultāti/Spliti
     
     kopvērtējums 

ZIG-ZAG sacensību kalendārs 2014. gadam.
Datums Vieta Rezultāti
07.04.2014. Kamparkalns, Andris Rezultāti/Spliti
14.04.2014. Sukturi, andronkuls Rezultāti/Spliti
21.04.2014. Kamparkalns 2, Aigars Rezultāti/Spliti
28.04.2014. Jaunkandava, Uldis Rezultāti/Spliti
05.05.2014. Kamparkalns 3, Andris Rezultāti/Spliti
12.05.2014. Mordanga, Aigars Rezultāti/Spliti
19.05.2014. Buses pilskalns, Uldis Rezultāti/Spliti
26.05.2014. Gulbju ezers, Ilze/Imants Rezultāti/Spliti
02.06.2014. Roja, Aigars Rezultāti/Spliti
09.06.2014. Vēžezers, Aigars Rezultāti/Spliti
25.08.2014. Pūrciems, Guntars Rezultāti/Spliti
08.09.2014. Ugāles apkārtne, Aivars Rezultāti/Spliti
15.09.2014. Dundaga, Arvis Rezultāti/Spliti
22.09.2014.  Laidze,Talsu pamatskola,  andronkuls Rezultāti/Spliti
29.09.2013. Kandava, sprints, Uldis Rezultāti/Spliti
     
     
     kopvērtējums 

ZIG-ZAG sacensību kalendārs 2013. gadam.
Datums Vieta Rezultāti
01.04.2013. Dižstende, Aigars Rezultāti/Spliti
08.04.2013. Sukturi  
15.04.2013. Kamparkalns 1, Andris Rezultāti/Spliti
22.04.2013. Jaunkandava, Uldis Rezultāti/Spliti
29.04.2013. Roja, Aigars Rezultāti/Spliti
06.05.2013. Mordanga/Lejastiezumi, Harijs Rezultāti/Spliti
13.05.2013. Kamparkalns 2, Andris Rezultāti/Spliti
20.05.2013. Matkules pagasts, Bises pilskalns Kandava, Uldis Rezultāti/Spliti
27.05.2013. Dundaga, Arvis Rezultāti/Spliti
03.06.2013. Vēžezers, Aigars Rezultāti/Spliti
02.09.2013. Gulbju ezers, Ilze/Imants Rezultāti/Spliti
09.09.2013. Ugāles apkārtne, Aivars Rezultāti/Spliti
16.09.2013. Pūrciems, Guntars Rezultāti/Spliti
23.09.2013.  Kandava, Uldis Rezultāti/Spliti
30.09.2013. Sukturi Šķēde, andronkuls Rezultāti/Spliti
07.10.2013. Valdemārpils skola, Aigars Rezultāti/Spliti
     
     kopvērtējums 


ZIG-ZAG sacensību kalendārs/rezultāti 2012. gadam.
Datums Vieta Rezultāti
02.04.2012. Sukturi 1, Aigars rezultāti/spliti
09.04.2012. Dundaga, Arvis rezultāti
16.04.2012. Kamparkalns 1, Andris rezultāti/spliti
23.04.2012. Sukturi 2, andronkuls rezultāti/spliti
30.04.2012. Spāre, Aigars rezultāti/spliti
07.05.2012. Harijs rezultāti/spliti
15.05.2012. Kamparkalns 2, Aigars rezultāti/spliti
21.05.2012. Sukturi 3, Andris rezultāti/spliti
28.05.2012. Roja, Aigars rezultāti/spliti
04.06.2012. Vēžezers, Aigars rezultāti/spliti
03.09.2012. Ugāles apkārtne, Aivars rezultāti/spliti
11.09.2012. Pūrciems, Guntars rezultāti/spliti
17.09.2012. Usma, Ilze rezultāti/spliti
24.09.2012. Kandava, Uldis rezultāti/spliti
01.10.2012. Talsi, Sākumskola, andronkuls rezultāti/spliti
     kopvērtējums 


ZIG-ZAG Ziemas līga 2012.
Datums Vieta Rezultāti
08.01.2012  Vizbulītes, Kamparkalns rezultāti/spliti
22.01.2012.  Kamparkalns, slēpošanas bāze. rezultāti/spliti
05.02.2012.  Talsi, pilsēta rezultāti/spliti
     
     kopvērtējums