Lpp: | 1 |

Viela pārdomām OK Ziemeļkurzeme aktīvistiem

Jānis Bergs

2012-10-24 10:48:12
Ierosinu padomāt par iespējām 2013.gada sezonā gan Ventspils Azimutā, gan arī Talsu ZIG-ZAGā, 1 vai divās kārtās, kā papildus pasākumu O'skrējienam, sarīkot arī Taku-O distanci ar nosaukumu "Taku ABC". Šis pasākums dotu iespējas jebkuram apgūt arī šo orientēšanās sporta disciplīnu. Kā papildus pasākumu vajadzētu rīkot tajās kārtas, kuras tiek plānotas pilsētu parkos, lai Taku-o būtu iespējams pamēģināt pat jebkurš garām gājējs. Tas būtu kolosāls Sociālās integrācijas piemērs un vienlaikus celtu mūsu iemīļotā sporta veida prestižu. Esmu ar mieru sadarboties, tāpēc gaidu priekšlikumus manā E-pastā: orient@navigator.lv vai arī zvaniet pa tlf NR 29928638. Ceru uz raženu sadarbību.
» http://www.taku-O.lv ----------------------------------------
Jānis Bergs

aivars

2012-11-29 14:36:15
Man iepatikās tēmas virsraksts. Sakarā ar svaigāko o-sabiedrības "cepienu" par Gada Sportistu.
Ceru, ka Jānis, būdams Azimuta noslēgumā, saņēma atbildi par tēmu - ja viņš paralēli Zig-Zagiem un Azimutiem liek distanci un cilvēki tur piedalās - kapēc ne? Varbūt pat kāds palīdzēs, saprotot, kas jāpalīdz.

Bet - par Gada Sportistu. Saņēmu (jūs noteikti arī) ķēdes vēstuli par šo tēmu. Tālāk nesūtīju un izdzēsu. Jo... Jo es domāju savādāk. Ja mēs vēlamies popularizēt visādus masu mēdijus, maksāt tur naudiņas īsziņu veidā, kad sāksies tiešais balsojums ētera laikā, un visu laiku "cepties" - tad, protams, lūdzu. Bet vai nebūtu lietderīgāk to naudiņu izmantot savam sporta veidam, atbalstot, palīdzot, nopērkot, u.t.t. Tie pāris tūkstoši, kas aizies trubiņā gan jau tam pašam Edgaram noderētu, lai trenētos un priecētu mūs ar sasniegumiem. Mēs sekojam, jūtam līdzi, lepojamies. Mēs zinām, ko tas nozīmē. Tas viss ir. Kāpēc mums jāpārliecina hokeja fani, ka labāk būt par orientēšanās faniem? Ja reiz masu mēdiji nav pielikuši pūles popularizēt, kāpēc mums jāpopularizē viens konkrēts pasākums, ko tie (in fact) iniciē.
To pašu es saku par VISĀM masu mēdiju iniciētām akcijām un pasaules glābšanas pasākumiem.
Un, Jāni, vai vienmēr hiperaktivitāte noved pie vēlamā rezultāta? Pilināt vajag, bet ne jau visur jāgāžas virsū ar pilnu spaini. Attiecīgajiem "sliktajiem" veidojas bieza āda. Arī Gada Sportista gadījumā.

aivars

2012-12-04 08:59:44
Sarunas par "Gada Sportistu" droši vien turpināsies līdz un pēc pasaules galam (21.decembrim), kad notiks tas TV šovs.
Bet vēl ātrāk, šķiet, LOF tiks atzīta kā Latviju pārstāvoša organizācija Starptautiskajā Rogaininga federācijā. LOF pārstāv (atzīst?) arī Taku orientēšanos, veloorientēšanos, orientēšanos uz slēpēm, u.c. orientēšanās paveidus - līdzvērtīgus(?) savā starpā. Vai arī nelīdzvērtīgus? Ja nelīdzvērtīgus, tad nevajag raudāt, ka orientēšanās kā tāda arī tiek vērtēta kā vairāk vai mazāk līdzvērtīga ar citiem sporta veidiem.
Igauņi savas federācijas ietvaros nupat par gada cilvēkiem o-sportā atzinuši šīgada Pasaules čempionus rogainingā brāļus Eensaar, patiešām izcilus sportistus. Ir novērtētas arī citas jomas, arī labākās sacensības guvušas atzinību. (info ir saitē).
Latvijas orientieristu lielākie panākumi vienmēr ir bijuši tieši rogainingā, arī pirmie pasaules čempioni, gan ne absolūtajā vērtējumā, bet tomēr, ir bijuši rogaineri. Nu, un!? Pat "jumta" organizācija to nav nekā īpaši atzīmējusi. Un tagad gribās vairāk...
Ir kāds teiciens. Austrumu gudrie runā par karmu, pie Baltijas jūras to pasaka vienkāršāk: Ko sēsi, to pļausi.
» http://orienteerumine.ee/eol/uudised/?aasta=2012&id=731#731

Jānis Bergs

2013-01-26 19:19:06
Paldeis Aivaram par viedokli un cerību stariņu, ka tikšu gan Azimuta, gan Zig-Zag atsevišķās kārtās atbalstīts, lai sarīkotu, kā papildus pasākumu arī DEMO veidā Taku-O (jeb Pre-O) disciplīnu. Protams, ja man daži projekti izies cauri, tad sezonas noslēguma balles būs daudzveidīgākas, jo balvas arī būs par šo OS dizciplīnu.
Es ļoti gaidu ziņās par Azimta un Zig-Zaga kalendārā plāna projektiem, lai varu padomāt, kurās kārtās rīkot šo papildus paškumu.
Lūdzu sūtīr uz mani E-pastu: orient@navigator.lv
Ceru uz sapratni un raženu sadarbību :)))
» http://www.aktivs.org/index.php?actual=11 ----------------------------------------
Jānis Bergs

aivars

2013-04-17 23:02:37
Virsraksts man joprojām patīk :)
Šoreiz par vietām un grupām, kuras kādu interesē, kādu varbūt mazāk, bet sacensības, kā smejies, ir sacensības.
Ieskatījos kaimiņu rezultātos un redzu, ka grupās ir koeficienti pēc vecuma. Eleganti, forši, man ideja ļoti patīk. Ja tautas seriālā nav jēgas dalīt grupas apakšgrupās, tad gadus gan vajadzētu ņemt vērā. Es ar saviem mazliet pāri 50 nejūtos omulīgi vienā grupā ar tiem, kam jau pāri 70. Īpaši tad, kad sākas apbalvošanas. Pateikt, ka es sacensībās nepiedalos, arī neforši. Bet ne jau par mani runa, es neesmu etalons un orientējos s... Bet fakts kā tāds. Varbūt var pārņemt kaimiņu iniciatīvu? Vislabāk butu, ja to pārņemtu globāli. Īpaši, ja runa ir par apbalvošanas ceremoniju ilgumu :(

andronkuls

2013-04-18 08:14:06
Oglosiķe ves spisok, požaluisto! T.i. piemērus studijā. ;)

andronkuls

2013-04-18 08:15:21
p.s. es tik domā, ka tad man vajag arī tizluma koeficientu, ne tikai vecuma ;)

aivars

2013-04-18 19:36:58
Runa ir par "Takas" rezultātiem. Tur ir spisoki ar koeficientiem.

Uldis V.

2013-05-04 15:01:29
Ja manai mātei un tēvam, kam attiecīgi ir (gandrīz) 53 un 72 gadi, interesētu tautas seriālu kopvērtējums, tad šāds jautājums būtu aktuāls arī man. Pašlaik - nē.
Lpp: | 1 |
Atbilde
Vārds
Ziņojums
Paraksts
Links
Cik ir viens saskaitits ar divi?(skaitlis)