Vitālijs.
Ralfs,
Valgudis,
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

PANĀKUMI
2013.gada panākumi
nosaukums vārds uzvārds grupa rezultāts vieta dal. skaits
Lieldienu balva 2013 Ilze Lapiņa S35 00:17:04 1 9
Lieldienu balva 2013 Mārtiņš Vimba V35 00:14:59 3 26
Kurzemes pavasaris Mārtiņš Vimba M35 02:11:02 3 14
Kurzemes pavasaris Jurijs Oļeiņiks M65 02:15:05 3 4
Kurzemes pavasaris Elizabete Vimba W12 00:53:37 3 14
Kurzemes pavasaris Ilze Lapiņa W40 01:19:32 1 11
Kurzemes pavasaris Vaira Černiševa W65 02:04:28 2 5
Kurzemes pavasaris Sanda Lapiņa W8 00:49:45 1 2
Ziemeļu divdienas Ieva Ozoliņa S40 01:28:38 2 11
Ziemeļu divdienas Vaira Černiševa S65 02:04:32 1 1
Ziemeļu divdienas Vadims Černiševs V75 01:53:23 2 4
Rīgas kausi Elizabete Vimba S12 00:38:52 1 15
Rīgas kausi Ilze Lapina S40 01:01:58 1 15
Rīgas kausi Vaira Černiševa S65 01:39:32 2 4
Rīgas kausi Sanda Lapina S8 00:32:50 1 5
Rīgas kausi Francis Vimba V8 00:37:29 3 7
Latvijas čempionāts nakts orientēšanās Elizabete Vimba S12 00:21:53 2 3
Latvijas čempionāts nakts orientēšanās Dana Beļakova S12 00:27:22 3 3
Latvijas čempionāts nakts orientēšanās Alvita Mirecka S40 00:54:20 2 9
OK Arona kauss Elizabete Vimba S12 00:41:16 3 11
OK Arona kauss Inese Janpaule S21A 01:49:51 1 2
OK Arona kauss Eva Haberkorne-Vimba S35 02:36:14 1 1
OK Arona kauss Mārtiņš Vimba V35 02:27:51 2 6
OK Arona kauss Andris Mireckis V40 02:07:22 1 16
OK Arona kauss Francis Vimba V8* 00:31:30 2 2
Elizabete Vimba S12 00:21:49 2 20
Inese Janpaule S21A 01:03:43 1 8
Ilze Lapiņa S40 00:47:05 1 10
Sanda Lapiņa S8 00:20:15 2 5
Latvijas čempionāts sprintā Mārtiņš Vimba V35 00:16:30 2 21
Latvijas čempionāts sprintā Andris Mireckis V40 00:14:39 1 21
Kāpa Andris Mireckis M40L 02:41:35 3 43
Kāpa Ilze Lapiņa W40L 02:19:39 1 17
Kāpa Sanda Lapiņa W8* 00:44:08 3 56
Siguldas kauss Ilze Lapiņa S40 02:40:46 1 9
Siguldas kauss Sanda Lapiņa S8 00:23:44 1 6
Siguldas kauss Mārtiņš Vimba V35 02:59:30 2 14
Siguldas kauss Vadims Černiševs V75 02:28:58 3 5
Malienas kauss Ilze Lapiņa S40 01:16:36 1 12
Malienas kauss Mārtiņš Vimba V35 01:43:48 2 9
Malienas kauss Vadims Černiševs V75 01:17:29 1 5
Valmieras čempionāts Eva Haberkorne-Vimba S21B 01:39:02 1 6
Valmieras čempionāts Ilze Lapiņa S40 01:20:49 1 11
Valmieras čempionāts Vaira Černiševa S65 02:23:56 3 4
Valmieras čempionāts Sanda Lapiņa S8 00:42:28 2 7
Valmieras čempionāts Mārtiņš Vimba V35 02:04:22 2 11
LČ vidējā Ilze Lapiņa S40 00:28:15 1 17
LČ vidējā Vadims Černiševs V75 00:48:25 3 11
Gulbenes Kauss Ilze Lapiņa S40 00:32:46 1 10
Gulbenes Kauss Sanda Lapiņa S8* 00:19:28 1 7
Gulbenes sprints Ilze Lapiņa S35 00:17:28 2 3
Cēsu rudens Ilze Lapiņa S40 00:52:12 2 15
Cēsu rudens Sanda Lapiņa S8* 00:17:48 3 10
Cēsu rudens Vadims Černiševs V75 00:55:04 3 9
Cēsu sprints Ilze Lapiņa S35 00:15:45 1 9
Cēsu sprints Mārtiņš Vimba V35 00:15:53 1 17
Cēsu sprints Einārs Šillers V35 00:15:58 2 17
LČ maratons Ilze Lapiņa S40 01:21:35 1 6
LČ maratons Vaira Černiševa S65 02:04:27 3 4
LČ maratons Jurijs Oļeiņiks V65 01:47:26 2 7
Siguldas rudens Vaira Černiševa S65 00:53:07 1 3
Siguldas rudens Andris Mireckis V40 00:45:10 2 25
Siguldas rudens Ainārs Skrubis V45 00:48:34 2 15
Siguldas rudens Vadims Černiševs V75 00:46:13 2 4