Otīlija.
Iveta,
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

PANĀKUMI
2015.gada panākumi
nosaukums vārds uzvārds grupa rezultāts vieta dal. skaits
Kurzemes pavasaris Vadims Černiševs M75 02:13:54 1 4
Kurzemes pavasaris Sanda Lapiņa W10 00:35:33 1 8
Kurzemes pavasaris Ilze Lapiņa W40 01:22:13 1 18
Lieldienu balva 2015 Einārs Šillers M35 00:15:57 2 21
Lieldienu balva 2015 Andris Leja M45 00:14:30 1 17
Lieldienu balva 2015 Ilze Lapiņa W35 00:16:40 2 9
Ziemeļu divdienas Ieva Ozoliņa S45 01:18:25 1 7
Ziemeļu divdienas Vadims Černiševs V75 02:09:43 1 5
Rīgas kausi Mārtiņš Vimba M35 01:16:46 1 35
Rīgas kausi Valters Freidenfelds M45 01:13:52 3 39
Rīgas kausi Vadims Černiševs M75 02:06:06 1 6
Rīgas kausi Sanda Lapiņa W10 00:31:11 3 19
Rīgas kausi Ilze Lapiņa W40 00:58:44 1 21
OK Arona kausi Valters Freidenfelds M45 01:47:59 3 13
OK Arona kausi Eva Haberkorne-Vimba W21B 01:06:30 2 8
LČ sprints Einārs Šillers V40 00:16:01 2 30
LČ garā Vaira Černiševa S70 01:05:58 2 7
LČ garā Mārtiņš Vimba V35 01:25:50 2 13
Sanda Lapiņa S10 00:14:33 1 9
Ilze Lapiņa S40 00:59:22 1 6
Vaira Černiševa S70 00:47:35 2 5
Dmitrijs Skripačevs V21B 00:38:07 3 9
Mārtiņš Vimba V35 01:16:24 3 12
Valters Freidenfelds V45 01:03:49 3 20
Eva Haberkorne-Vimba W21B 01:20:32 2 21
Ilze Lapiņa W40 01:19:10 1 11
Vaira Černiševa W70 01:55:20 3 5
Baltijas čempionāta sprints Ilze Lapiņa W35 00:16:58 1 13
Mazā Balva Sanda Lapiņa S10 00:16:17 1 8
Mazā Balva Ilze Lapiņa S40 00:55:24 1 9
Mazā Balva Valters Freidenfelds V45 01:01:50 3 15
Kāpa 3d Sanda Lapiņa W10* 00:41:18 1 42
Kāpa 3d Vaira Černiševa W70 03:26:06 3 7
Siguldas kauss Sanda Lapiņa S10* 00:34:02 1 10
Siguldas kauss Ilze Lapiņa S40 02:20:53 1 8
Siguldas kauss Vaira Černiševa S70 02:22:47 1 3
Siguldas kauss Mārtiņš Vimba V35 02:40:38 2 9
Siguldas kauss Vadims Černiševs V75 02:53:56 1 3
Malienas kauss Mārtiņš Vimba M35 02:06:22 3 9
Malienas kauss Valters Freidenfelds M45 01:55:15 2 9
Malienas kauss Vadims Černiševs M75 02:03:03 3 3
Malienas kauss Eva Haberkorne-Vimba W21B 01:50:42 1 11
Malienas kauss Ilze Lapiņa W40 01:31:52 1 9
Malienas kauss Vaira Černiševa W70 02:26:21 2 3
Valmieras čempionāts Sanda Lapiņa S10 00:21:30 1 4
Valmieras čempionāts Valters Freidenfelds V45 01:30:05 1 14
LČ vidējā Eva Haberkorne-Vimba DIR2 00:33:24 1 6
LČ vidējā Valdis Karulis V21A 00:48:43 2 22
LČ vidējā Mārtiņš Vimba V35 00:43:00 3 24
LČ vidējā Vadims Černiševs V75 00:57:38 3 6
Gulbenes kauss Eva Haberkorne-Vimba S21B 00:39:31 2 9
Gulbenes kauss Mārtiņš Vimba V35 00:37:39 3 6
Gulbenes kauss Valters Freidenfelds V45 00:34:23 2 9
Gulbenes sprints Eva Haberkorne-Vimba S35 00:19:28 2 9
Gulbenes sprints Mārtiņš Vimba V35 00:18:46 3 5
Cēsu rudens Sanda Lapiņa S10 00:14:24 1 16
Cēsu rudens Eva Haberkorne-Vimba S21B 01:03:56 3 9
Cēsu rudens Ilze Lapiņa S40 00:51:35 1 9
Cēsu rudens Ieva Ozoliņa S45 00:45:38 1 8
Cēsu rudens Vaira Černiševa S70 01:47:37 2 3
Cēsu rudens Vadims Černiševs V75 01:03:02 2 4
Cēsu sprints Ilze Lapiņa S35 00:18:44 2 12
Cēsu sprints Mārtiņš Vimba V35 00:17:15 3 9
LČ maratons Sanda Lapiņa S12 00:43:54 3 8
LČ maratons Vaira Černiševa S70 03:18:47 3 3
LČ maratons Valters Freidenfelds V45 02:07:36 3 8
Siguldas rudens Egīls Ancāns OPEN 00:47:53 1 8
Siguldas rudens Vaira Černiševa S70 00:40:13 1 2
Siguldas rudens Valdis Karulis V21A 00:54:22 1 9
Siguldas rudens Einārs Šillers V40 00:45:00 2 14
Siguldas rudens Valters Freidenfelds V45 00:52:14 2 8
Siguldas rudens Vadims Černiševs V75 00:40:12 1 2