ROGAININGS

Nakts treniņsacensības rogainingā
"Apkārt Usmai"
2007.gada 5.-6.maijs

Biļetens nr.2

(ir spēkā arī viss, kas rakstīts 1.biļetenā)

Karte.

Rogaininga karte, mērogs 1:35000, augstumlīknes 2m. Divas zaļā gradācijas: tumšākā krāsā - normāla un liela blīvuma mežs, gaišākā - izcitrtumi, krūmi. Baltā krāsa - atklātas teritorijas. Karte tiek sagatavota uz 3 A4 lapām horizontālajā novietojumā krāsainajā lazerdrukā. Kartes kopējais izmērs - 27,5x49cm. Dalībniekiem būs pieejamas kartes salīmēšanas iespējas un A4 plastikāta kabatiņas.

Kartes paraugs.

 

Distance

Sacensību rajonā tiks izvietoti 52 kontrolpunkti, kas būs īpašs marķējums ar atstarojošiem elementiem un kodu. Kods un KP apmeklējuma laiks komandai jāieraksta komandas kontrolkartiņā, ko tā saņem kopā ar karti pirms sacensībām.

Kontrolpunkti ir ar vērtībām no 2 līdz 10 punktiem. Punktu vērtības ir KP numura desmitu skaitlis, piemēram, KP ar numuru 83 komandai dod 8 punktus, KP ar numuru 103 dod 10 punktus.

Kopējā izvietoto KP punktu summa ir 270 punkti.

Distances garums, apmeklējot visus KP "pa taisno" - 60km.

(Precizējumi par distanci un KP leģendas - sacensību dienā.)

 

Soda punkti

Par katru pilnu nokavētu minūti komanda saņem 2 soda punktus, kas tiek atskaitīti no komandas savākto punktu skaita. Par finišu ar 30 minūšu un vairāk nokavēšanos komandas kopējais rezultāts ir 0 punkti.

 

Dzirdināšanas punkti un ēdināšana

Sacensību rajonā tiks izvietoti 2 neapkalpojami dzirdināšanas punkti ar ūdens rezervuāriem. Tie tiks izvietoti tiešā KP tuvumā. Dalībnieki drīkst uzkavēties dzirdināšanas punktā tikai lai papildinātu ūdens krājumu.

Ēdināšana notiek starta/finiša vietā un būs pieejama pēc 3 stundām no starta brīža.

 

Dalībnieku aprīkojums

Pārvietošanās distancē paredzama arī pa koplietošanas ceļiem ar auto satiksmi. Dalībnieku drēbēm un/vai ekipējumam jābūt aprīkotiem ar atstarotājiem. Velokomandām jābūt aprīkotām atbilstoši velosipēdu satiksmes un ekspluatācijas noteikumiem - atstarotāji, ķiveres, rezerves remonta komplekts u.c.

 

Īpašas uzmanības zonas

Distancē ir dažas "šauras" vietas, kurām jādodas garām. Iespēju robežās privātīpašnieki tiks brīdināti par rogaininga nakts aktivitātēm. Apdzīvotas vietas un privātmājas, kurās novēroti suņi bez ķēdes, kas, iespējams, neuzbrūk cilvēkiem, uz kartes iezīmēti rūtotā purpurkrāsā. Tāpat apzīmētas teritorijas, kurās pārvietošanās ir maksimāli nevēlama.nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks