ROGAININGS

Nakts treniņsacensības rogainingā
"Apkārt Usmai"
2007.gada 5.-6.maijs

Biļetens nr.3

(ir spēkā arī viss, kas rakstīts 1. un 2.biļetenā)

Kontrolpunkti.

Kontrolpunktos papildus marķējumam ir izkaisītas dažas lapiņas ar kontrolpunkta numuru un kodu. Šīs lapiņas NAV jāsavāc, tās kalpo kā KP dublējums. Atstarojošie elementi ir tikai dažiem kontrolpunktiem, kas ir vairāk mežā. Ja KP ir acīmredzami iznīcināts (marķējumi noplēsti), vēlams par to informēt organizatorus.

Leģendas.

Kontrolpunktu leģendas tiks sagatavotas tikai teksta veidā, bez speciālajiem apzīmējumiem. Leģendas, tāpat kā karti, startā saņem katrs dalībnieks.

Distance

Ezera apkārtne ir ievērojami pārpurvojusies. Purvainas un slapjas teritorijas ir arī tālāk no ezera. Pārvietošanas bezceļā ir gandrīz garantēta pa slapjumiem. Kartē uzrādītajās purvainajās teritorijas caurejamība ir zemāka nekā varētu sagaidīt. Uz lieliem grāvjiem ir arī bebru dambji. Kartē daži tādi ir atzīmēti ar nepārvaramas klints simbolu. Kartē ar melno punktējumu ir iezīmētas arī dažādu mežaudžu kontūras.
Izcirtumi ir tradicionāli, ar bagātīgu zaru klājumu. Pa stigām un lielo grāvju malām kājām pārvietoties ir iespējams, taču vairumā gadījumu stigas tāpat šķērso purvainas vietas.

Dzirdināšanas punkti

Ja dzirdināšanas punktā ūdens krājums (1,5 līdz 2 litri uz dalībnieku katrā punktā) iet uz beigām, lūgums pa mobilo tālruni informēt organizatorus, lai varētu šo krājumu papildināt.

Starts/finišs, saziņa ar organizatoriem, fair-play

Ja kāda iemesla dēļ komanda nokavē startu (21.00), drīkst startēt arī vēlāk, taču finišs komandām 12 stundu grupā ir plkst. 9.00. Citām laika grupām iespējams drīkstēs izmantot visu atvēlēto laiku. Tālruņa numuri saziņai ar organizatoriem tiks ierakstīti komandas kontrolkartiņā. Lai treniņsacensības noritētu ar tām paredzēto nozīmi, ievērosim godīgas spēles noteikumus - neizpaust KP kodus citām komandām.

Īpašas uzmanības zonas

Esiet uzmanīgi, pārvietojoties pa ceļiem, uz kuriem ir auto satiksme. Tie kartē ir iezīmēti ar brūno ceļa apzīmējumu. Esiet uzmanīgi savos bezceļa posmos, pārvietojoties pa purvainām teritorijām. Lielos purvus ieteicams neforsēt. Suņi bez ķēdes tiešām neuzbrūk cilvēkiem, ja vien jūs nemēģināsiet viņus uz to izaicināt. Sastapšanās ar savvaļas dzīvniekiem (lapsas, brieži, stirnas, zaķi, mežacūkas) ir ļoti iespējama. Vēlams ar tiem nekontaktēties.nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks