Latvijas sprinta kausa posms, Talsu pauguraines kauss 2011. Dižstende, Talsu novads.


PIETEIKTIE DALĪBNIEKI:
Sacensībām pieteikušies 89 dalībnieki, no kuriem 10 vēlas īrēt SportIdent kartes.

Starta grupa:


help Ja vēlies apskatīt visus dalībniekus no viena kluba - spied uz kluba nosaukuma dalībnieku sarakstā!

V8*
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Francis Vimba Ziemeļkurzeme OK 200730
2 Valdis Pivars Ogre OK īre


S8*
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Kristīne Robalde Ziemeļkurzeme OK 895487
2 Sanda Lapiņa Ziemeļkurzeme OK īre


V10*
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Filips Ēcis Ziemeļkurzeme OK 200782
2 Toms Turks Kāpa OK/Carnikava 2021151


S10*
Pagaidām dalībnieku nav!


V12
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Andris Sarksņa Ogre OK 2021288 LAT2907
2 Daniels Vahruševs Ogre OK 2011767 LAT2820
3 Roberts Toms Kalējs Ogre OK 200185 LAT2908
4 Rihards Gailis Auseklis IK 2012447 LAT2999
5 Pēteris Ēcis Ziemeļkurzeme OK 200705
6 Edgars Karnītis Kāpa OK 305899 LAT3107
7 Adrians Muzikants-Spēlmanis Valdemārpils īre
8 Daniels Muzikants-Spēlmanis Valdemārpils īre


S12
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Elizabete Vimba Ziemeļkurzeme OK 200735 LAT3027
2 Laura Nelsone Kāpa OK 416548 LAT2773
3 Laura Elīza Lapiņa Auseklis IK 236955 LAT2840


V14
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Valters Reneslācis Ogre OK 2011713 LAT2819
2 Edgars Ustinovs Ogre OK 2011773 LAT2674
3 Toms Straume Auseklis IK 2008099 LAT2876
4 Endijs Titomers OK Alnis-JNSC 2006351 LAT2337
5 Aivis Šiliņš OK Alnis-JNSC 2006352 LAT2053
6 Kaspars Slaveiks OK Alnis-JNSC 2006353 LAT2339
7 Edgars Indrāns Kāpa OK/Carnikava 2021296 LAT2899


S14
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Elizabete Blūmentāle Ozons 1110002 LAT2747
2 Zelma Lapiņa Kāpa OK/BJC Laimīte 2021171 LAT2357
3 Agnese Rudzīte Kāpa OK/BJC Laimīte 416502 LAT2577


V16
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Kārlis Matuzels Auseklis IK 2021111
2 Dmitrijs Budanovs Ziemeļkurzeme OK īre
3 Dmitrijs Žarovs Ziemeļkurzeme OK 2008880
4 Haralds Šillers Ogre OK 2011735


S16
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Laura Leiboma Kāpa OK 207628 LAT2578
2 Keita Muzikante-Spēlmane Valdemārpils īre
3 Monta Laura Mālniece Kāpa OK/Carnikava 207611 LAT2993


V18
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Mikus Puriņš Auseklis IK 1009590 LAT1111


S18
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Madara Šadrina Kāpa OK/Carnikava 980499 LAT2141
2 Zane Nāgele Kāpa OK 201097 LAT1881


V21E
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Andris Gailis Auseklis IK 2012427 LAT1779
2 Zigmārs Gailis Auseklis IK 1007355 LAT1780
3 Jānis Tamužs Auseklis IK 506978 LAT1145
4 Valters Āboliņš Ozons 851219 LAT2063


S21E
Pagaidām dalībnieku nav!


V21A
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Jānis Gūtmanis Ziemeļkurzeme OK īre
2 Uldis Vēciņš SK Kandava - Ziemeļkurzeme 200708 LAT2240
3 Kristaps Narels Sēlijas mežs OSK 2009316 LAT3144
4 Emīls Krams Zaļā paparde 201910
5 Andis Krams Zaļā paparde 200284
6 Kristaps Kalniņš Auseklis IK īre LAT2880


S21A
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Agrita Kornejanova OK Alnis-JNSC 200138 LAT1980
2 Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme OK 2300823 LAT2257
3 Inguna Krama Zaļā paparde īre
4 Liene Veispale Auseklis IK 1112814 LAT2814


V35
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Andris Sarksņa Ogre OK 1392099
2 Kaspars Kojalovičs Ozons 1007351 LAT155
3 Ainārs Skrubis Ziemeļkurzeme OK 200338 LAT2131
4 Einārs Šillers Indv. 2008107
5 Jurijs Narels Sēlijas mežs OSK 2009320 LAT3143
6 Guntars Polis Auseklis IK 503747 LAT2000


S35
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Kristīna Ēce Ziemeļkurzeme OK 2008878
2 Ildze Straume LOST 1602334
3 Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 236947 LAT825
4 Inta Mihailova Auseklis IK 640806 LAT45
5 Līga Virbule Taka TOK 430561 LAT1420


V45
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Ģirts Mamis Mona OK 503750 LAT1107
2 Jānis Lorencs Ziemeļkurzeme OK īre
3 Aldis Rancāns Ziemeļkurzeme OK 2005128 LAT2616
4 Harijs Lācars SILVA 2005122 LAT2160
5 Ainārs Gailis Auseklis IK 1302809 LAT1781
6 Sergejs Šadrins Kāpa OK/Carnikava 1392092 LAT1463
7 Aivars Mihailovs Auseklis IK 880223 LAT46
8 Jānis Nāgelis Mona OK 503737 LAT858


S45
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Ilze Tāse Ogre OK 201081 LAT1715
2 Dace Cebule Ogre OK 201094 LAT1714
3 Inta Poriķe OK Alnis-JNSC 1006148 LAT2570


V55
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Imants Čaklis Ziemeļkurzeme OK 2007544 LAT2235
2 Ivars Ansviesulis Prizma 200303 LAT932
3 Uldis Alksnis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 896934 LAT1179
4 Juris Kokins Purva Bridējs OK 2006205 LAT165


S55
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Māra Plaude NSB Liepava 245778 LAT2231
2 Anfiza Kraze Auseklis IK 200233 LAT2914
3 Inese Vēciņa SK Kandava - Ziemeļkurzeme 200785 LAT2241


V65
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Oskars Začs Saldus OK 2015687 LAT1226
2 Laimonis Tone Saldus OK 2015693 LAT1228
3 Rodrigo Slaviņš Ozons 1602133 LAT446
4 Ojārs Leikarts Taka TOK 430544 LAT1047
5 Jānis Pommers Taka TOK 201943 LAT461
6 Ivars Vēciņš SK Kandava - Ziemeļkurzeme 200781


S65
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB Garā
1 Māra Zeberliņa Taka TOK 430546 LAT1046
2 Anna Slaviņa Ozons 1602117
3 Laimdota Šulte Prizma 207668 LAT1248