Augusts.
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

PANĀKUMI
2010. gada panākumi:
Telpu-O Ķīpsalas Izstāžu centrs
O.Leja 2/7 0.97
N.Blumbahs 3/7 0.86
E.Bloka 3/3 0.99

VEF pavasaris
I.Ozoliņa 1/11 1
A.Mireckis 2/39 0.92

Kurzemes pavasaris
A.Krjukova 1/4 1
J.Grīnvalds 2/10 0.97
I.Meiere 3/10 0.85
A.Vārna 1/23 1
J.Oļeiņiks 2/7 0.81
V.Černiševa 2/6 0.88
V.Černiševs 2/10 0.93

Lieldienu balva
I.Lapiņa 1/8 1
A.Leja 3/14 0.97

Laimītes sprints
L.E.Lapiņa 3/33 0.91
I.Lapiņa 2/13 0.98
S.Leja 2/8 0.76

Ziemeļu kauss
I.Lapiņa 1/7 1
I.Ozoliņa 2/7 0.99
K.Kilups 3/9 0.87
V.Karulis 3/19 0.96
G.Žogla 1/15 1
A.Vārna 3/19 0.96
V.Černiševs 3/9 0.79

Rīgas kausi
L.E.Lapiņa 2/9 0.80
I.Ozoliņa 1/16 1
I.Lapiņa 2/16 0.96
A.Skrubis 3/21 0.86
V.Černiševs 2/7 0.75

Daugavas kauss
S120(A.Mirecka, I.Lapiņa, I.Ozoliņa) 1/5 1

Latvijas čempionāts sprintā
E.Haberkorne-Vimba 3/6 0.89
S.Leja 2/4 0.57
A.Leja 3/10 0.88
A.Skrubis 3/10 0.88
I.Lapiņa 2/4 0.98
V.Černiševa 2/2 0.62

Latvijas čempionāts garajā distancē
M.Vimba 3/18 0.82
I.Ozoliņa 1/11 1
I.Lapiņa 3/11 0.91

Pierīgas novadu 2010.gada sporta spēles
M.Vimba 2/7 0.83
E.Haberkorne-Vimba 3/7 0.82

Rīgas čempionāts
I.Ozoliņa 3/9 0.88

Rīgas čempionāts stafete
V120(A.Skrubis, V.Freidenfelds, A.Vārna) 3/15 0.96

A2 stafetes
S120(A.Mirecka, I.Lapiņa, I.Ozoliņa) 1/8 1

Valmieras čempionāts
I.Ozoliņa 2/6 0.99
A.Mireckis 2/17 0.99
A.Vārna 3/14 0.94

Kāpa 3-dienas
V.Černiševs 3/13 0.79
I.Lapiņa 3/19 0.99

Mežinieku čempionāts EFOL 2010
H.Meiers 1/8 1

Gulbenes kauss
V.Freidenfelds 2/7 0.97

Latvijas čempionāts vidējā distancē
R.Krjukova 2/15 0.98
I.Lapiņa 1/15 1
D.Skripačevs 1/7 1

Mazā balva
E.Haberkorne-Vimba 2/6 0.93
I.Ozoliņa 1/5 1
A.Mireckis 2/8 0.99
A.Skrubis 2/12 0.93

OK "Alnis" rudens čempionāts
L.E.Lapiņa 1/4 1
I.Lapiņa 2/10 0.96

Cēsu rudens
I.Lapiņa 1/10 1
A.Mireckis 2/11 0.98
I.Ozoliņa 3/10 0.82

Tukuma kauss
A.Rancāns 1/1 1
I.Lapiņa 2/10 0.96

Latvijas čempionāts maratonā
V.Karulis 2/17 0.98
A.Mireckis 3/10 0.89
I.Ozoliņa 1/13 1
I.Lapiņa 2/13 0.99
V.Černiševa 3/7 0.77

Siguldas kauss
I.Leiškalne 3/6 0.69

Kuldīgas novada čempionāts
A.Mireckis 2/17 0.95
H.Meiers 3/17 0.88
A.Mirecka 1/23 1
E.Bloka 1/3 1
O.Leja 3/9 0.89
V.Černiševa 2/7 0.99
P.Ēcis 1/3 1
F.Ēcis 3/3 0.55

Kandavas sprints
S.Lapiņa 1/2 1
E.Vimba 3/5 0.99
E.Haberkorne-Vimba 3/11 0.89
D.Stīpnieks 3/3 0.63
A.Leja 1/7 1
I.Lapiņa 3/6 0.92
N.Ivanova 3/4 0.20
N.Blumbahs 1/3 0.67
I.Vadone 2/2 0.79

Talsu pauguraines kauss
I.Lapiņa 1/7 1
V.Černiševs 2/9 0.99
D.Dukaļskis 3/8 0.81
K.Kilups 2/8 0.85
I.Kilupa 3/9 0.91
G.Žogla 1/13 1
A.Mireckis 2/9 0.99

Saldus kauss
J.Oļeiņiks 3/4 0.91
E.Bloka 2/3 0.95
V.Černiševa 3/4 0.82

Latvijas čempionāts Nakts-O
A.Vārna 3/25 0.94
I.Lapiņa 2/12 0.83

Lāčplēša Nakts Kauss
A.Mirecka 1/3 1