Augusts.
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

PANĀKUMI
2011. gada panākumi:
Ziemeļu divdienas
E.Vimba 2/8 0.93
V.Karulis 3/15 0.92
I.Lapiņa 1/15 1
I.Ozoliņa 3/15 0.95

Kurzemes pavasaris
I.Lapiņa 2/10 0.90
V.Černiševa 2/6 0.99

Kurzemes pavasara sprints
I.Lapiņa 1/5 1
A.Mireckis 2/14 0.99

Lieldienu balva
I.Lapiņa 1/7 1
A.Skrubis 3/13 0.99

OK Arona kauss
M.Vimba 3/9 0.96
A.Skrubis 3/13 0.99

Smiltenes mazā balva
M.Vimba 3/12 0.87

Rīgas kausi
I.Lapiņa 1/18 1
V.Černiševa 2/4 0.96
A.Mireckis 2/17 0.98

Daugavas kauss
S120(A.Mirecka, I.Lapiņa, I.Ozoliņa) 1/4 1
V120(A.Skrubis, A.Vārna, A.Mireckis) 1/10 1

Rīgas čempionāts
V.Černiševa 1/4 1
I.Lapiņa 1/11 1
A.Mirecka 2/11 0.92
S.Lapiņa 1/4 1
A.Mireckis 2/12 0.92
M.Vimba 2/18 0.98

Rīgas čempionāts stafete
S120(A.Mirecka, I.Ozoliņa, I.Lapiņa) 1/6 1

Kāpa 3-dienas
I.Lapiņa 1/19 1
V.Černiševa 2/8 0.85

Kāpas sprints
I.Lapiņa 3/12 0.98

Malienas kauss
M.Vimba 1/10 1
E.Vimba 3/10 0.78
E.Haberkorne-Vimba 2/10 0.85
I.Lapiņa 1/11 1
V.Černiševa 2/4 0.86

EFOL 2011 stafete
W21(L.Freimane,I.Robalde,L.Āboliņa 3/6 0.62

EFOL 2011
E.Haberkorne-Vimba 2/6 0.90
I.Robalde 3/6 0.83

EFOL 2011 sprints
M.Vimba 3/25 0.93
I.Robalde 3/6 0.83

Gulbenes novada kauss
E.Vimba 3/14 0.86
I.Kilupa 2/7 0.93
K.Kilups 3/16 0.89
V.Freidenfelds 1/5 1

Latvijas čempionāts vidējā distancē
I.Lapiņa 2/24 0.94
A.Mirecka 3/24 0.93
V.Černiševa 1/7 1

Valmieras čempionāts
I.Lapiņa 2/10 0.99
F.Vimba 3/6 0.60
M.Vimba 3/11 0.79

Cēsu rudens
I.Ozoliņa 1/9 1
V.Černiševa 1/9 1
M.Vimba 2/7 0.92
V.Karulis 3/7 0.91

Talsu pauguraines sprints
E.Vimba 3/3 0.82
P.Ēcis 3/7 0.80
F.Vimba 1/2 1
K.Robalde 1/2 1
S.Lapiņa 2/2 0.94
F.Ēcis 2/2 0.56
D.Beļakova 1/1 1
E.Haberkorne-Vimba 1/3 1
I.Lapiņa 1/5 1
A.Skrubis 2/6 0.90

Talsu pauguraine
V.Černiševa 2/4 0.83
V.Černiševs 3/8 0.68
S.Lapiņa 1/3 1
K.Robalde 2/3 0.90
K.Kilups 2/13 0.87
D.Beļakova 2/5 0.97
I.Kilupa 2/5 0.84
E.Haberkorne-Vimba 3/9 0.87
I.Lapiņa 1/8 1
A.Mirecka 2/8 0.85
J.Oļeiņiks 3/5 0.93

Latvijas čempionāts maratonā
A.Orniņa 3/4 0.67
I.Lapiņa 1/6 1
J.Oļeiņiks 2/7 0.93

Kuldīgas novada čempionāts
E.Bloka 2/2 0.82
I.Leiškalne 2/7 0.93
V.Černiševa 3/7 0.86
I.Čaklis 2/6 0.98
I.Vēciņš 2/4 0.61

Saldus kauss
V.Černiševa 2/3 0.84
I.Čaklis 2/5 0.96
J.Oļeiņiks 2/4 0.91
V.Černiševs 3/6 0.80

Telpu-O Ķīpsalas Izstāžu centrs
A.Leja 1/18 1