Sarmīte.
Tabita,
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

O-POLIGONI
"Ziemeļkurzeme 2008" rogaininga poligons.

Interesentiem pieejams rogaininga poligons Ugāle-Puzenieki-Stikli-Spāre rajonā. Par kartēm interesēties forumā.

Talsu pilsētas OS poligons (TOP).

Orientēšanās (OS) poligons – brīvi izvēlētā laikā, individuāliem orientēšanās treniņiem pieejama teritorija ar dabā izvietotiem stacionāriem kontrolpunktiem un kartes lejupielādes iespēju internetā.

Talsu pilsētas orientēšanās poligons paredzēts visiem interesentiem – gan tiem, kas jau prot orientēties, gan tiem, kas to vēl nekad nav pamēģinājuši. Sportiskāk noskaņotie centīsies skrienot pēc iespējas ātrāk veikt distanci, kamēr tie, kas mēģinās pirmoreiz – skaistā pastaigā sajutīs aizraujošo un magnētisko kontrolpunktu meklēšanas un atrašanas prieku.

Talsu pilsētas OS poligons (TOP) izveidots Talsu pilsētas centrālajā daļā 2008. g. decembrī, ieviešot projekta “Iesaisties, iepazīsti, orientējies!” aktivitātes.

Ventspils piedzīvojumu parka poligons.

Piedzīvojumu parkā izveidots orientēšanās poligons ar trim dažādām distancēm: pastaigu taku ar marķējumiem, iesācēju orientēšanās distance un orientēšanās distance lietpratējiem. Takas sākas Piedzīvojumu parka meža teritorijā un vijas līdz pat piejūras kāpu zonai. Tās paredzētas gan mierīgai atpūtai dabā ar ģimeni, gan sportistiem un sacensībām. Pirms došanās tresē, servisa ēkā iespējams nopirkt vienu no trim distances kartēm un iznomāt hronometru. Tāpat katram klientam tiks sniegta instruktāža par to, kā mežā neapmalīties un atrast speciālos marķējumus.

Cena: karte pastaigu takai un iesācēju trasei - 1 Ls; karte orientēšanās sporta lietpratējiem - 2 Ls; kompasa īre 0,50 Ls par vienu reizi (līdz 8 stundām)

Vairāk info - Piedzīvojumu parka mājaslapā.