JAUNUMI

Rakstīja andronkuls 25 Dec 2011
Etiķis lielā daudzumā, jeb priecīgus svētkus draudzīgajam OKZK kolektīvam!

Viedeo: Jānis Brauns.

Rakstīja andronkuls 19 Dec 2011
Aizvadīts ikgadējais o-klubu futbola turnīrs.
Svētdienas rītā, jau pirms pieciem no rīta, Ziemeļkurzemes futbolisti devās ceļā uz Saulkrastiem, kur šogad norisinājās ikgadējais orientēšanās klubu futbola turnīrs. šogad turnīru organizēja OK Kāpa, kas bija parūpējušies par lielisku sporta halli, un profesionāliem tiesnešiem spēļu tiesāšanai.
Līdz šim mums bija veicies šādi:


Šogad mūsu komandā paaudžu maiņa, un iespējams, bijām vienīgā komanda ar dalībnieku sastāvu no jauniešu vecuma līdz veterāniem. Komandā spēlēja - Valdis Karulis, Gatis Žogla, Andris Leja, mūsu ikgadējais leģionārs wink no OK Saldus Guntars Mankuss un jaunā maiņa - Nauris Blumbahs, Sandis Miezītis, kas atzīstami pildīja vārtsarga pienākumus un Ojārs Leja, kas tieši turnīra dienā svinēja savu 15 gadu jubileju.

Apakšgrupas pirmā spēle ar konandu Meridiāns II, kas, lai gan nesa 2. komandas vārdu, likās spēcīgāka par 1. Spēlē izcīnīts neizšķirts 2:2 izglābjoties no nepatīkamā 0:2 spēles gaitā. Šāds rezultāts ieviesa intrigu par izkļūšanu no apakšgrupas, un jo lielāku nozīmi ieguva nākamās spēles.

Nākamā spēle ar OK Auseklis II gan izvērsās vieglāka, rezultāts 7:0 jau runā pats par sevi. te gan jāpiebilst, ka šī bija vienīgā komanda turnīrā, kuras sastāvā spēlēja meitene.

Pēdējā apakšgrupas spēle ar par vieniem no turnīra favorītiem uzskatītajiem OK Kāpa. Šeit gandrīz notika sensācija, jo visu spēli atradāmies vadībā, bet dažas sekundes pirms spēles beigu signāla pretinieku komandas spēlētājam izdevās neatvairāms sitiens, un līdz ar to rezultāts 1:1. Tas nozīmēja, ka esam ierindojušies 2. vietā apakšgrupā, un tālāk jau ceturtdaļfinālā būs jācīnās ar pagājušā gada (un nu jau var teikt ka arī šīgada) uzvarētājiem - OK Ozons.

Šeit līriskai atkāpei jāpiemin, ka raksta autors pirms ceturtdaļfināla spēles attapās ieslēgts ģērbtuvē, un tika izglābts tikai knapi pirms spēles sākuma. laughing

Pati ceturtdaļfināla spēle norisinājās diezgan haotiski un nervozi, kā jau pienākas "pleiofam". Gandrīz nonāca arī līdz dūru izvicināšanai, kas loģiski rezultējās dzeltenajās kartītēs. (:vitjaz:) Galu galā - bezvārtu neizšķirts 0:0. Un likteni bija jāizlemj pēcspēles soda sitieniem. Arī šeit ne uzreiz izdevās noteikt stiprāko, bet galu galā, tomēr, bijām spiesti atzīt OK Ozons pārākumu.

Tādējādi kļuva skaidrs, ka noslēdzošajā spēlē būs jācīnās ar komandu Meridiāns I par 5 -6 vietu. Arī šī spēle no sākuma norisinājās diezgan piesardzīgi, līdz, galu galā viss nostājās savās vietās, un līdz ar Gata tālšāvienu no laukuma centra, varējām svinēt uzvaru ar 4:1. Galarezultātā jāsaka, ka joprojām "turam līmeni", Esam 5. vietā no 14. komandām. thumb
Jauniešiem jāaudzē muskuļi un pieredze, un nākam gad jau būsim vēl augstāk.

Nobeigumā pateiksim paldies kluba "kasei" un s/k Kandava par materiālu atbalstu, Ieviņai V, kas bija mūsu līdzjutēja klātienē tribīnēs un visiem, kas mūs atbalstīja neklātienē pie Live rezultātiem.

Drīzumā organizatori apkopos spēlētāju individuālo statistiku, un arī tur būtu jābūt labiem rezultātiem, jo vārtus guva visi mūsu uzbrucēji, ieskaitot jauno maiņu.
thumb

Rakstīja andronkuls 06 Dec 2011
Nakts treniņš un futbols!!!
Uldis piedāvā:

Sestdien, 10.decembrī Kandavā:
1) 17:00 nakts-o treniņš. Sprinta karte, izvēles distance, atzīmēšanās ar kompostieriem kontrolkartiņā. KP bez lukturiem, bet ar atstarotājiem. Apbalvoti tiks visi dalībnieki. Sacensību centrs - stāvlaukumā pie Kandavas sporta halles;
2) ap 18:00 futbola treniņš. Turpat blakus - K.Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē. Piekļūšana caur sporta halli.

Dalības maksa - ziedojums. No ziedojuma atbrīvoti: Alvita un Andris M., Aivars.

Nepieciešamības gadījumā pasākumu var pārcelt uz piektdienu, 09.12. vai svētdienu 11.12., arī laiki ir maināmi. Par to skaidrībai jābūt nekavējoties.

Pieteikšanās komentāros vai runātavā līdz ceturtdienai, 08.12.
Rezultāti zem "Lasīt vairāk".

Rakstīja andronkuls 28 Nov 2011
Etiķa tērpi.
Beidzot esam nonākuši līdz pasūtījumam "etiķa krekliem". Ierakstieties, lūdzu, komentāros, tie, kas gribētu atsvaidzināt garderobi domājot par nākamo sezonu. Norādot izmēru, roku garumu(īsas/garas), skaitu. Līdz svētdienas vakaram. Cena orintējoši 15ls īsrocim. Iepriekš ieinteresētību izrādīja:

Mareks, XL(?), garasrokas, 1gb
Mareka pukas. 150 cm un uz 130 cm īsroči
Mārcis Meiers - (?), rokas(?), 1gb,
Inga G - M,garasrokas, 1gb,
Inguna- XL, īsrokas, 2gb,
Ilze M- S, īsrokas 1gb + S, garrokas 1gb, 110 -116cm 1gb īsrokas, un 130 cm jeb uz 5 un 8 gadiem 1gb īsrokas
Guntars S, M, garrocis, 1gb,
Andronkuls - L, īsrocis, 1gb.
Eva - M, īsrocis, 1gb.
Nauris - L, īsrocis, 1gb
Aigars M īsrocis 1gb
Ilze 130 garroku 1gb
Ilze L 130 īsroku 1gb
Anita L. S īsrocis 1gb
Jānis G - 1 īsais, un 1 garais L
Valdis - 1gb, īsroci, L
Uldis XL garrocis 1gb
Jānis L - īsām rokām vienu L un ar garām rokām - XL.
Inese J - S ar garām rokām.
Francim 1gb.- 120cm īsrokas (vai mazāko, kas pieejams) un 1 gb. S īsrokas (Danai)
Guna 1- īsroku, 1- garroku L
Muzikanti-Spēlmaņi - 1+1
Aigars 1 īsroku MTā kā ir novērotas tehniskas problēmas komentāru pievienošanā, drīkst ierakstīt savu vēlmi arī runātavā!

Rakstīja Aivars 14 Nov 2011
"Azimuta" sezonas noslēgums
Azimuta noslēguma pasākums un apbalvošana šo piektdien 18. novembrī, 11:00, kempingā „JĒŅI”.

Kā parasti būs neliels orientēšanās skrējiens sniega(?) apstākļos, pirts un apbalvošana.

Sezonas kopsavilkuma rezultāti ŠEIT.

<< Iepriekšējie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Nākamie >>nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Rozālija, Roze
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks