JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 24 Jan 2010
Šajā nedēļas nogalē OKZK biedri pārstāvēja kluba krāsas diametrāli pretējos apstākļos un rogainingos dažādās Eiropas malās.
23. janvārī 2 komandas no OKZK piedalījās Katalonijas "The wild boar" (Mežonīgās mežacūkas) rogainingā (6h). Uz tālo Spāniju devās komanda "Kurzemnieki" XO (Ilze R. un Imants Č.) un "Lido zemu S." XV (Aivars Ž. un Aija Ž.). Par rezultātiem un atsauksmes - gan jau parādīsies komentāros. Svarīgi, ka rogaina apvidū gaisa temperatūra bijusi no +10...+20 grādiem.
Tikmēr citi OKZK censoņi un OKZK draugi 24. janvāra agrā rītā devās uz Igauniju, kur netālu no Pērnavas, jau 6. gadu risinājās NIKE Winter X-dream ziemas rogainings (7h), kas papildināts ar speciālo uzdevumu.

Foto: anniki
Šogad kopā ar citām 170 pieteiktajām komandām mačā piedalījās 2 OKZK pārstāvju komandas: "OKZK mix" MIX (Aigars V., andronkuls un Anita L.) un "Laufen macht frei" (Andris M., Mārtiņš V. un Guntars R.).


Igaunijas pasākumā OKZK pārstāvji piedalās jau 4. gadu pēc kārtas. Katrs no šiem mačiem izcēlies ar ko īpašu - pārsvarā aukstuma izsauktām likstām - neejošām, neiedarbināmām, velkamām un stumjamām automašīnām, ledus ālīņģī un no koka pār upi ūdenī iekritušiem indivīdiem, uz armatūrām uzslēpot mēģinošiem dalībniekiem un, protams, aizsalušām dzeršanas sistēmām u.t.t.
Tomēr bijuši arī pozitīvi momenti: pagājušajā gadā OKZK MIX arī kāpa uz goda pjedestāla - bronza!
Pagājušajā Xdrīmā OKZK kolektīvs nespēja atkausēt Igaunijas brauciena busiņa logus un ar šausmām konstatēja, ka vakarā pirms mača termometrs rāda -18 grādus. Toreiz tā šķita jau apokaliptiska situācija.
Tomēr tad pienāca 2010. gads. Radio ziņās dienu pirms mača tiek nosaukts maģiskais vārdu salikums "mīnus trīsdesmit". Tas sasniegts Igaunijā! Un ir kārtējais Xdrīma rīts. OKZK atbalsta punktā pie Ropažiem termometrs rādīja -24. Andra auto nebija iedarbināms. Ceļā izskanēja doma, ka goda pēc jānoturās distancē (vai auto) vismaz līdz pusdienu zāles atvēršanai, kas plānota 13.00. Ceļā uz sacensībām temperatūra turpināja kristies un iebraucot sacensību centra stāvlaukumā, stundu pirms starta, jau rādīja -27. Uz brīdi displejā iezaigojās arī -28. crying
Tomēr viss beidzās labi. Neviens nav nosalis, OKZK komandas cīnījās līdz galam, MIXiem gadījās ielūzt purva grāvī, kas lika mazliet saīsināt distancē pavadāmo laiku.
Skati distancē bija fantastiski - apsarmojuši cilvēki un slēpojoši Ziemassvētku vecīši ik uz soļa. Sniegs kā pulveris, slodze pa pulveri iespaidīga. Lāstekas bārdās un ūsās, meitenēm ienākušās jaunas baltas īpaši pilnīgas, kuplas un pagarinošas skropstu tušas, puišiem izteiksmīgas glīti baltas uzacis!
Annikas bildes
Un sarma it visur. Dušās virsjaku piedurknēs tiek atrasts ledus.
Kino
Fantastiska, mežonīgi auksta un skaista sacīkste!
Rezultāti
thumb
aivars @ 25 Jan 2010 04:18 pm
Skati apokaliptiski. Ledus laikmeta garša.
aivars @ 25 Jan 2010 08:50 pm
Vai specuzdevums bija?
Mārtiņš @ 25 Jan 2010 09:37 pm
Bija kērlings. Īsts. Andris, kā jau šāvējs, trāpīja.
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Arnolds, Emanuels
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks