JAUNUMI

Rakstīja Aivars 24 Jan 2010
Jā, šajā nedēļas nogalē OKZK biedri pārstāvēja kluba krāsas diametrāli pretējos apstākļos un rogainingos dažādās Eiropas malās.
24. janvārī 2 komandas no OKZK piedalījās Igaunijas X-Dream, par kovar lasīt nedaudz zemāk :) Svarīgi, ka rogaina apvidū gaisa temperatūra bijusi zem -25...
Tikmēr "Kurzemnieki" un "Lido zemu S" jau diezgan pierastos sastāvos devās uz Katalonijas galvaspilsētu Barselonu, lai veiktu 3 nelielus rogainingus.


1.rogainings - ceturtdiena, 14:30-21:30, Montjuic (cietoksnis, olimpiskais stadions)-La Rambla, distance aptuveni 12km, kāpumu summa ~200m, tulznas vismaz 2 kājās no 8, pamežģīta potīte 1 kājā.
2.rogainings - piektdiena, 10:30-18:30, Sagrada Familia, Park Guell, CosmoCaixa, distance aptuveni 12km, kāpumu summa ~250m, tulznas spiestas pielāgoties.
Nu un beidzot, 3.rogainings - sestdiena, 12:00-18:00, distance "kurzemniekiem" ap 30km "Lido zemu S" ap 20km. Kāpumu summa vēl jāskaita, taču ap puskilometru salasās bez skaitīšanas. Rogainings iesākts ar tulznām, kuras jau iemācījušās pielāgoties pēc pirmajiem kilometriem distancē, jo ir arī citas mežonības, kas uzmācas arī citām ķermeņa daļām. Pēc sniega vētrām janvāra vidū, Mežonīgās Cūkas apvidus ir piegāzts ar kuplajiem priežu zariem un kopumā atgādina mūsu pašu mīļās vējgāzes. Toties sakuplojuši ērkšķu krūmi, kas uzvedas tā, kā mēdz uzvesties kaķēni. Laimīgā kārtā olīvu lauki paspējuši apžūt un nevienu reizi nenākas kasīt no apaviem māla aplikumus. Laiks ir ideāls - ap +10, viegli un vienmērīgi apmācies, saulīte brien un nekarsē. Ūdens sistēmā neizbeidzas pirms finiša, bet drīz pēc tā.
"Kurzemnieki" nedaudz dabū pacīnīties ar vadātājiem, taču iegūtā vieta "jaukto jauniešu" grupā ir visai iespaidīga, ņemot vērā konkurenci - Ilze un Imants ierindojas 5.vietā.
"Li.Ze.S" pirmais vadātājs piemetas uzreiz pie starta, taču tikai uz 100m. Otrais, savukārt, atspēlējas pirmajam un aizved pa optimālu maršrutu starp kontrolpunktiem, kur šķērsojas ceļi ar "Kurzemniekiem". Varbūt tas bija viņējais? Līdz šim neatceros, ka vadātājs būtu aizvedis pa labāku ceļu, nekā plānots. Uzlienam un nolienam no dažām tīri vertikālām sienām, nav tas labākais piemērs mazbērniem...
Beigu galā gandrīz aizejam uz pagājušā gada finišu, taču priekšā skrejošie aizved pareizajā virzienā. Savāktie punkti "Li.Ze.S" ieliek XV grupas 4.rindiņā no 7. 3 punkti jeb viens vieglais kontrolpunkts līdz pjedestālam. Taču ir izdarīts tas, kas ieplānots, tāpēc ir OK.
Afterpārtijs neatkārtojami spānisks - 5 galdu rindas, simtiem tikpat "slimu" cilvēku kā mēs, pupiņas un svaigi cepta cūkgaļa, un, protams, sarkanvīns. Pēc tam Ilzes stūrētā un Aivara pilotētā mašīna pa Vidusjūras serpentīniem un piejūras pilsētiņām atgriežas FK Barcelona mītnes pilsētā, kur pat mazie puišeļi futbolbumbu apstrādā tā, ka pa gabalu nevar atšķirt no Messi un Ibrahimoviča (novērojums vietējā TV).
Un nezin, nezin, vai OKZK rogaininga fanāti (šie vai citi) izturēs, vēl kādu reizi nedodoties siltajā Katalonijas janvārī.
Lidmašīnai nolaižoties Rīgā, tiek paziņots, ka tur ārā ir -21 pēc Celsija, un sāk mākt šaubas par Ilzes pagalmā atstāto tehniku. Imanta mežos rūdītais Suzuki atmostas uzreiz, Aivara opelis neatmostas vispār. Ne uzreiz, ne pēc daudziem mēģinājumiem. Imants maina maršrutu, un "Li.Ze.S" ir mājās. Ar milzīgu iespaidu klāstu, daļa no kuriem kādas galerijas veidā vēlāk arī taps apskatāmi.
Aigars @ 25 Jan 2010 12:37 pm
Es labāk būtu bijis te. Kaut gan daži ģērbušies kā Igaunijā.
Ilze @ 25 Jan 2010 01:24 pm
Manuprāt tās ir pagājušā gada bildes
Andris @ 25 Jan 2010 03:54 pm
Hm, man gan patika tur kur es biju... !
aivars @ 25 Jan 2010 04:16 pm
Es ģērbjos vienādi, neatkarīgi no laika apstākļiem. smile
Kā ir startēt, kad ir -19, zinu. Kā ir, kad ir -28, vēl nezinu.
Bet, ja nevar ne auto iedarbināt, ne garāžas durvis atvērt un aizvērt, tas gan man nepatīk... crying

Bet viss labs, kas labi beidzas. Var paskatīties dažas bildes "galerijās".
Andris @ 25 Jan 2010 04:35 pm
Lai cik arī dīvaini nebūtu, vienīgā salšana bija startā (roku pirksti), tad uzvilku biezos cimdus un 5 min pēc starta vairs par salšanu nebija jādomā. Pārģērbjoties VISAS drēbes bija pilnīgi slapjas, domāju, ka pa 80-90% tie bija sviedri, nevis izkusušais sniegs. Vārdu sakot, arī -28 grādos var būt karsti!
aivars @ 25 Jan 2010 07:38 pm
Var apskatīt karti un ceļus. Šobrīd gan tikai LZS. 3,39 m uz pikseli.
aivars @ 31 Jan 2010 10:43 pm
Klīdiens pa Barselonu.
aivars @ 31 Jan 2010 10:44 pm
Rogainings
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Arnolds, Emanuels
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks