JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 04 May 2010
Šodien ar "Daugavas kausa" maču Tomes mežos sākās Latvijas stafešu kausa sacensības. Jau krietnu laiku pirms pašām sacensībām, OK "Ziemeļkurzeme" biedru vidū virmoja cerības, ka šogad varam sagaidīt patīkamus brīžus mūsu pieredzējušo un aizvien ātro dāmu izpildījumā S120 grupā. Cerības piepildījās un OK "Ziemeļkurzeme" dāmas: Alvita, Ilze L. un Ieva O. teicami apliecināja savas spējas mežā un izcīnīja skaistu uzvaru ar cienījamu 11 minūšu atrāvienu! thumb

Pirmo 4,7 km etapu OK "Ziemeļkurzemes" S120 "sapņu komandas" sastāvā teicami veica Alvita, sākumā kontrolējot skrējiena gaitu, tad nelielas kļūdas rezultātā, nododot līderes godu OK "Burkānciems" pārstāvei, skatītāju punktā parādoties praktiski reizē. Etapu Alvita nodeva kā 2., nieka 24 sekundes aiz spēcīgās Burkānciema pārstāves. Otrajā etapā Ilze L. noturēja Alvitas uzņemto tempu un ātri vien atkaroja 1. pozīciju, savu etapu jau pabeidzot pārliecinošas līderes godā - ar 7 minūšu atrāvienu. Ilzes etapa laiks tikai par pusminūti atšķīrās no Alvitas laika, līdz ar to meitenes parādīja ka šodien spēj savienot ātrumu, precizitāti un stabilitāti pareizajās devās.


Trešo etapu veica Ieva O., kas nesagādājot nekādus pārsteigumus un neatstājot pilnīgi nekādas cerības konkurentēm ;-), uzrādīja dienas 2. absolūti labāko etapa laiku S120 dāmu konkurencē un finišēja ar skaistu, pelnītu uzvaru, pārsvaru pār citām 3. etapa sekotājām palielinot vēl par 4 minūtēm.
Jāuzteic mūsu dāmu stabilitāte, ko raksturo viņu etapu laiki - visas 3 savus etapus veica ar niecīgu 1 min 15 sekunžu izkliedi. Mūsu trijnieka uzrādītie etapu laiki visi 3 bija arī starp 5 labākajiem, kas šodien tika uzrādīti S120 grupas distancēs.
thumb
Iespējams, šī uzvara ir pirmā kluba vēsturē, kad Latvijas Stafešu kausa mačā, OK "Ziemeļkurzemes" karogs plīvo par godu augstākajam sasniegumam.
Apsveicam meitenes, treneru korpusu, atbalstītājus un līdzjutējus ar uzvaru!

OK "Ziemeļkurzeme" ar 2 puišu komandām piedalījās arī stipro un ātro vīru - V21 grupas stafetē. Neilgi pirms mača nācās veikt izmaiņas komandu virknējumos, lai pasaudzētu Andra potīti. Tā 1. komandas sastāvā ātrajā un stresainajā 1 etapā tika lemts izmēģināt Valdi, kurš ar savu ātrumu šogad pārsteidzis ne vienu vien pieredzējušu orientieristu. Izmēģinājums izdevās, un Valdis, turot līdzi virknei elites sportistu, uzrādīja ātrāko laiku OK "Ziemeļkurzeme" puišu vidū, un kas zin', ja ne liktenīgās 2-3 minūtes farstā uzreiz pēc skatītāju punkta, iespējams mēs būtu liecinieki vēl vienam ļoti patīkamam pārsteigumam, Valdi no sava etapa sagaidot kopā ar 7.vietas pretendentu "vagonu". Mārtiņš un Ainārs uzrādot ~ 5 minūtes lēnāku laiku nekā Valdis, stabili noturēja OK "Ziemeļkurzeme" V21-1 komandu pirmajā desmitniekā, V21-2 komanda (Artūrs, Gatis un Mareks), savukārt, cīnījās līdz galam un spēja finišēt kā 16. no 19 startējušām komandām.
Nākamais stafešu kausa posms jau 16. maijā - Baldones apkārtnē. Te ceram uz starta ieraudzīt arī savus stipros V120 puišus!

Rezultāti S120
Rezultāti V21
Spliti
Foto OK Ogre mājaslapā (arī raksta foto avots)
aivars @ 04 May 2010 09:19 pm
Nu, ko tur piebilst, iespaidīgi! thumb
andronkuls @ 05 May 2010 08:19 am
Vo! thumb
Apskatot bildes - vajag beidzot tos iesildīšanās tērpus, savādāk nav "tautisks" skats uz pjedestāla. wink
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks