JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 06 Aug 2008
Īstenojot projektu “Biedrības “Orientēšanās klubs “Ziemeļkurzeme”” kapacitātes stiprināšana” SIA „Rūķis” rūķu darbnīcā mums uzšūdināta telts-nojume „mazā zvaigzne”.


Tā nemaz nav maza! Telts paredzēta sacensību, pasākumu centru iekārtošanai, lai paglābtu inventāru, kartes, datorbrigādi, dalībnieku mantas un pašus dalībniekus no nelabvēlīgajiem laika apstākļiem – lietus un svelmes.
Tika notestēts, ka divi cilvēki telti uzcelt var 5 minūšu laikā. Viss, kas nepieciešams - dižāmurs atsaišu mietiņu iedzīšanai un pietiekami (!) liela platība telts uzcelšanai. Centrālais telts balsta miets saliekams no 3 gabaliem, transportēšanas stāvoklī - 3 ap 1,90 m garas, vieglas caurules ar peku. Atsaišu mietiņu transportēšanai – maisiņš, telts salocītā veidā ap 60*60*80 cm paciņa. Notestēts arī, ka telts patiešām lieliski pasargā no lietus! Tagad gaidām sezonas atsākšanos un jaunās telts izmēģinājumus „kaujas apstākļos”! thumb Lai raksturotu telts lielumu – daži pelēcīgi foto.

Projektu “Biedrības “Orientēšanās klubs “Ziemeļkurzeme”” kapacitātes stiprināšana” (2007.NVOF2.2./4-1/08) atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros, un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.
Eva @ 06 Aug 2008 08:57 am
Šitas kaut kā jāatzīmē! tongue wink
andronkuls @ 06 Aug 2008 09:03 am
Rādās ka daži ir speciāli nopļāvuši pļavu lai telti uzceltu. ;)
Ojka @ 06 Aug 2008 10:10 am
Nice wink
aivars @ 06 Aug 2008 12:41 pm
To autiņu vietā būs jāsaliek viss, ko šī projekta rezultātā būsim ieguvuši. Tad gan varēs atzīmēt pa lielo.
gatis @ 06 Aug 2008 12:49 pm
Forša garāža laughing
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Arnolds, Emanuels
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks