JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 07 Oct 2008
Visi orientēšanās sporta draugi laipni aicināti pieteikties uz, iespējams, draudzīgākā Latvijas OS kluba rīkotajām sacensībām par ļoti draudzīgu dalības maksu - 2 Ls (0,70 Ls). Tā būs iespēja dabā klausīties OK "Ziemeļkurzeme" jaunā ģeneratora melodiskajā dūcienā, baudīt jaunās telts sniegto pajumti, pīkstināt jaunajās SI stacijās, iznomāt jaunos kompasus, kā arī skriet pilnīgi jaunā kartē, ko zīmējis viens no EČ karšu autoriem izmantojot SIA "Metrum" skenējumus.
Piesakies jau šodien!
Papildus info un pieteikšanās.
Bez tam - iespējams, notiks arī izdarības ar GPS! Paņem savu draugu un posies uz Spāres mežiem!
Nākamsvētdien – 12. oktobrī, Talsu rajona Ģibuļu pagasta Spārē jau trešo reizi notiks orientēšanās vasaras sezonas noslēguma sacensības – „Talsu Pauguraines kauss” un Talsu rajona čempionāts orientēšanās sportā. Sacensības organizē biedrība „Orientēšanās klubs „Ziemeļkurzeme””, kas apvieno Talsu un Ventspils rajona orientēšanās sporta entuziastus. „Talsu Pauguraines kauss” tradicionāli pulcē ap 150 visdažādāko vecumu orientieristus, kas šoreiz mērosies spēkiem zaļajās meža distancēs pilnīgi jaunā 2008. gada vasarā zīmētā orientēšanās kartē.

Tiek laipni gaidīti visi – gan jau pieredzējuši orientēšanās sporta cienītāji, gan tie, kas vēlas izmēģināt savu varējumu, spert pirmos soļus ar kompasu un karti mežā un iepazīt šo aizraujošo, aktīvo brīvā laika pavadīšanas nodarbi. Sacensībās būs 12 dalībnieku vecuma un dzimuma grupas: SV12, SV14, SV18, SV, SV40 un SV50 ar startu izlozes kārtībā no plkst. 13.00, kā arī marķētās SV10* distances (bez maksas!) un atsevišķa Hobija grupa – iesācējiem, preses un labvēļu pārstāvjiem, ar startu brīvi izvēlētā laikā no 13.00-14.00.

Pieteikšanās dalībai sacensībās kādā no pamatgrupām - līdz 10. oktobra plkst. 10.00 pa telefonu 29558706, pa e-pastu: aleja@sveiks.lv, vai OK „Ziemeļkurzeme” mājas lapā http://okzk.talsubjc.lv Dalība Hobija grupā bez iepriekšējas pieteikšanās – atliek tikai ierasties sacensību centrā un OK „Ziemeļkurzeme” pieredzējušie orientieristi Jums sniegs atbalstu un iepazīstinās Jūs ar orientēšanās distances veikšanas pamatprincipiem, kā arī būs pieejami īres kompasi. Lai pirmo reizi piedalītos orientēšanās tautas sacensībās nepieciešama vien apņēmība un vēlme piedalīties, ērts apģērbs un apavi, lai pārvietotos mežā. Pat, ja Jūs nekad neesat piedalījušies orientēšanās pasākumos – ir vērts pamēģināt, jo šī azartiskā un veselību nostiprinošā nodarbe pēdējo gadu laikā kļuvusi aizvien populārāka un 2 gadus atzīta par populārāko tautas sporta veidu Latvijā. Īpaši aicināti skolēni, jaunieši un viņu sporta skolotāji!

Sacensībās tiks izmantota elektroniskā atzīmēšanās sistēma Sportident. Uz sacensību vietu būs marķējums no Rīgas-Ventspils šosejas. Ierašanās un reģistrācija sacensību centrā līdz 12.30. Dalības maksa pieaugušajiem - Ls 2,00, bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam - Ls 0,70. Sportident kartes īre – 0,30 Ls. Starta izloze tiks publicēta OK „Ziemeļkurzeme” mājas lapā 11. oktobrī plkst. 19.00.

Par Talsu rajona čempiona nosaukumu sacensību pamatgrupās grupās cīnīsies Talsu rajonā dzīvojošie un strādājošie, kā arī rajona skolēni. Par „Talsu Pauguraines kausa” balvām cīnīsies visi dalībnieki.

OK "Ziemeļkurzeme" darbību un organizētās orientēšanās tautas sacensības atbalsta: Talsu rajona padome, SIA "Ieroči", VAS "Latvijas valsts meži", SIA „Metrum”, Lībagu pagasta padome, Dundagas pagasta padome; informatīvo atbalstu sniedzis Talsu rajona laikraksts "Talsu Vēstis", portāli aktuali.lv, talsi.lv, talsurajons.lv, ventspils.lv, Talsu televīzija u.c.

OK "Ziemeļkurzeme" tehniskais nodrošinājums iegādāts pateicoties projekta “Biedrības “Orientēšanās klubs “Ziemeļkurzeme”” kapacitātes stiprināšana” īstenošanai. Projektu “Biedrības “Orientēšanās klubs “Ziemeļkurzeme”” kapacitātes stiprināšana” (līguma identifikācijas Nr.: 2007.NVOF2.2./4-1/08) atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros, un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā - sīkāka informācija: 29558706 (Aigars), 26549420 (Andris), 29297104 (Mārtiņš) un OK “Ziemeļkurzeme” mājas lapā - http://okzk.talsubjc.lv
aldis @ 08 Oct 2008 08:55 am
Ups,V grupa izskatås,ka bus super stipra.Mana prognoze,ka uzvarės Ernests Koleda smile
Andris @ 09 Oct 2008 09:58 pm
Hm, interesanta prognoze! Man gan šķiet, ka viņš var palikt arī ārpus trijnieka...
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Margrieta, Margarita, Imants dz.d
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks