JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 13 Oct 2008
Sestdien un svētdien (18.-19. oktobrī) Talsos un tuvējā apkārtnē notiks 2 dienu praktisko apmācību nodarbības "Novecojušu orientēšanās karšu atjaunošana. Lauka darbi un kamerālā apstrāde", kuras vadīs pieredzējušie orientēšanās karšu zīmētāji, biedrības "A2" pārstāvji Jānis Lazdāns un Edmunds Gvido Zvaigzne.

Apmācību pirmā daļa sestdien, 18. oktobrī notiks Talsu BJC telpās, Talsos, Brīvības 17a, sākums plkst. 17.00 (pēc OS maratona), kad iepazīsimies ar jaunākajām orientēšanās sporta karšu sagatavošanas un atjaunošanas metodēm un tehnoloģijām - otrofoto, satelītattēlu, mērniecības datu un izejmateriālu izmantošanu un pieejamību, reljefa skenējumu izmantošanu un apstrādi u.c. Citiem vārdiem - apmācību vadītāji mums parādīs tās metodes un paņēmienus, ar kurām mēs paši pēc tam patstāvīgi varēsim atjaunot, papildināt un uzlabot kluba rīcībā esošās novecojušās orientēšanās kartes.

Apmācību otrā daļa notiks svētdien, kad dosimies dabā, lai praktiski iepazītu karšu atjaunošanas procesu kādā no šīm kartēm: "Kamparkalns" (D daļa), "Sukturi" vai "Šķēdes mežniecība-Odre". Sīkāka instruktāža par lauka darbiem nepieciešamo ekipējumu (zīmuļi, kompass, marķieri, gumijas zābaki) sekos sestdienas vakarā, kamerālo apmācību laikā.

Aktivitātes mērķis ir apmācīt organizācijas cilvēkresursus praktiskā novecojušu orientēšanās karšu atjaunošanā, tā lai tie organizācijas turpmākā darbībā paši varētu veikt karšu aktualizāciju. Sagaidāms, ka 2 dienu apmācību rezultātā tiks likti pamati situācijai, kad organizācijas rīcībā esošo orientēšanās karšu atjaunošanu patstāvīgi spēj veikt paši organizācijas biedri, tā nodrošinot turpmāku organizācijas rīcībā esošo karšu resursu uzturēšanu.

Apmācībās laipni aicināti piedalīties arī ieinteresētie kaimiņu klubu pārstāvji! Jautājumu un neskaidrību gadījumā - tel. 29297104.

Lūdzu visus kluba biedrus aktīvi piedalīties apmācībās un izmantot šo iespēju. Pieteikšanās tepat komentāros vai pa e-pastu: aleja@sveiks.lv

Aktivitāti nodrošina projekta “Biedrības “Orientēšanās klubs “Ziemeļkurzeme”” kapacitātes stiprināšana” (2007.NVOF2.2./4-1/08) īstenošana, ko atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros, un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.
Mirecki @ 13 Oct 2008 11:41 pm
Andris, Alvita gatavi piedalīties!
aivars @ 14 Oct 2008 01:02 am
Piedalos, protams.
andronkuls @ 14 Oct 2008 09:51 am
ja izdzīvošu maratonā... ;)
Aigars @ 14 Oct 2008 10:44 am
ar
Ilze> Uldim V. @ 17 Oct 2008 11:06 am
es ar
Ilze @ 17 Oct 2008 11:07 am
Tas nebij domāts Uldim.
Uldis V. @ 18 Oct 2008 12:24 am
Piesakos, bet izskatās, ka tikai uz 1.dienu...
aivars @ 19 Oct 2008 11:10 pm
Padarīts!
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks