JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 08 Dec 2008
Sestdien, 20. decembrī plkst. 10:30 Talsos, pie Talsu tirgus notiks "Orientēšanās iepazīšanas diena", kas ir OK "Ziemeļkurzeme īstenotā projekta "Iesaisties, iepazīsti, orientējies!" centrālā aktivitāte.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt Talsu novada iedzīvotājus ar orientēšanās sporta pamatprincipiem, to uzskatāmi demonstrējot un nodrošinot iespēju izmēģināt šo sporta veidu pašiem, pieredzējušu orientēšanās tautas sporta entuziastu - OK "Ziemeļkurzeme" aktīvistu pavadībā.

Pasākuma laikā notiks sprinta sacensības "meistaru" klasē un orientēšanās iepazīšanas sacensības "tautas" klasē. Pasākumā pirmo reizi tiks izmantota jaunā Talsu pilsētas centrālās daļas orientēšanās karte, ko 2008. gada rudenī sagatavojis J. Gaidelis.

"Meistaru" klasē startē visi tie, kas jau prot orientēties, "tautas" klase domāta, lai iepazīstinātu pasākuma apmeklētājus - vietējos iedzīvotājus un pilsētas viesus ar orientēšanās pamatiem, veicot speciāli sagatavotu distanci un apmeklējot dabā izvietotos “īstos” sacensību kontrolpunktus.

"Meistaru" klasē - grupas S, V, SJ, VJ, S50, V50. Atzīmēšanās ar SI. "Meistariem" dalības maksa: ziedojums (graudā). "Meistaru" klases dalībniekus lūdzam pieteikties tepat komentāros vai runātavā (ierakstot arī vēlamo starta grupu). Starts "meistaru" klasē brīvi izvēlētā laikā no 12.00-13.00. Distances - atbilstoši tradicionālajiem sprinta parametriem.


Ieva Vadone orientēšanās sprinta distancē. Foto: A. Žogla

"Tautas" klasē - startējošiem padomu sniegs un noorientēties palīdzēs OK "Ziemeļkurzeme" aktīvisti. Būs iespēja veikt pavēles distanci vai brīvā secībā apmeklēt izvēlētu kontrolpunktu skaitu. Atzīmēšanās ar kompostieriem kontrolkartiņās. Dalība "tautas" klasē bez maksas.

Pasākuma laikā notiks arī Talsu pilsētas orientēšanās poligona atklāšana.

Visus orientēšanās draugus un pastāvīgos OK "Ziemeļkurzeme" rīkoto sacensību apmeklētājus, kaimiņu klubu pārstāvjus aicinām aktīvi piedalīties pasākumā gan pašiem uzskrienot kādu no "meistaru" distancēm jaunajā kartē, gan palīdzot spert pirmos soļus tiem, kas "tautas" klasē mēģinās orientēties pirmo reizi.

Sekojiet turpmākai informācijai!

Reklāma drukai, PDF, 604Kb

Projektu “Iesaisties, iepazīsti, orientējies!” atbalsta Nīderlandes labdarības fonds KNHM un Talsu novada fonds.
turks @ 19 Dec 2008 11:47 pm
Domāju, ka rīt mēs varētu pagodināt Jūsu pasākumu ar savu klātbūtni nu kādi trīs turki varētu but
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Meta, Sniedze
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks