JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 30 Aug 2009
Šodien Riekstukalnā pie Baldones notika tradicionālās Klubu stafetes. Interesantajā un diezgan sarežģītajā apvidū 42 komandas cīnījās katra par savu uzstādīto mērķi un konkurentiem. OK "Ziemeļkurzeme" startēja ar 3 komandām. Šogad esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu, jo OKZK-1 finišēja augstajā 12. vietā par 4 pozīcijām uzlabojot pagājušā gada rezultātu.

Klubu stafešu rezultāti
Spliti (bez pārīšu otrajiem)


OKZK 2. komandai misējās 2. etapa pirmajā cilpā atzīmēties pirms karšu maiņas KP, tomēr jāatzīmē komandas nākamo etapu dalībnieku neatlaidība un cīņasspars, kas ļāva Harim doties noslēdzošajā etapā vēl pirms masu starta.
Par daudzveidīgām emocijām parūpējās OKZK 3. komanda, kas neatlaidīgi un sīksti veica etapu pēc etapa, un nepadevās arī tad, kad jau daļa KP mežā bija novākti. Domājams, ka visi šīs komandas dalībnieki šodien ieguva vezumu pieredzes un apņēmības turpmākajiem startiem. Šī komanda, pateicoties pēdējo etapu neatlaidībai, spēja finišēt ar pozitīvu rezultātu tieši 7 stundas pēc sacensību sākuma un godam izcīnīja organizatoru dāvāto balvu - komandas bezmaksas startu 2010. gada Klubu stafetēs!
Jau pierastajai OKZK folklorai šodien pievienojās vēl viens sauklis - "Stipri kā etiķis!".

Vairāk informācijas pēc rezultātu publiskošanas. Tika redzēti arī fotogrāfi, domājams, būs arī bildes.
Skaistā kluba kopbilde rāmītī aizceļoja uz Valdemārpils skolu, lai motivētu jauniešus pievērsties orientēšanās sportam un kļūt par oranžās, draudzīgās brigādes dalībniekiem.
Paldies visiem, kas skrēja, juta līdzi, sauca, meklēja un atrada, izturēja un veltīja šo dienu lieliskajam pasākumam un emociju gūšanai! thumb

Komandu sastāvi:
OK Ziemeļkurzeme-1
1. Andris Mireckis
2. Mareks Kilups un Ieva Ozoliņa
3. Ilze Lapiņa
4. Eva Haberkorne-Vimba un Imants Čaklis
5. Vaira Černiševa
6. Ojārs Leja un Ieva Vadone
7. Ainārs Skrubis
------
OK Ziemeļkurzeme-2
1. Andris Leja
2. Kārlis Plūksna un Jānis Grīnvalds
3. Alvita Mirecka
4. Ilze Robalde un Artūrs Brokāns
5. Vadims Černiševs
6. Lolita Vitmane un Edgars Vilks
7. Harijs Meiers
------
OK Ziemeļkurzeme-3
1. Mārtiņš Vimba
2. Uldis Vēciņš un Juris Vilks
3. Ināra Kalniņa
4. Guna Vilka un Inese Vēciņa
5. Artūrs Silgals
6. Ieva Grabe un Anna Vilka
7. Sandis Miezītis
andronkuls @ 30 Aug 2009 10:03 pm
Paldies Mārtiņam un Uldim par komandu sastādīšanu un dalībnieku pierunāšanu. thumb
Paldies visiem dalībniekiem par cīņassparu!
Un paldies Ilzes busam! wink
mareks @ 31 Aug 2009 12:20 pm
paldies Komandai! apņemos nākošsezon patrenēties, lai mana iekļaušana pirmajā komandā būtu pamatotāka. man par mierinājumu - ja manā vietā pirmajā komandā būtu Mārtiņš, kurš skrietu 3-o etapu, bet Ilze kopā ar Ievu 2-o (kas visumā, šķiet būtu gana loģiski) - nekas būtiski nemainītos. dažas iegūtās minūtes tāpat neļautu komandai pakāpties augstāk par ļoti cienījamo 12-o vietu. ar ko arī apsveicu visus Ziemeļkurzemes orentieristus!!
Andris @ 31 Aug 2009 12:40 pm
Mārtiņš skrietu 1. etapu, 3. etaps laikam būtu man (kaut gan šķiet, ka no tā gan rezultāts būtiski nemainītos). Īstenībā ļoti žēl, ka neiznāca iedziļināties komandas izkārtojumā un grupu attiecinājumam uz attiecīgo etapu. Cik tagad saprotu 3. etaps bija mans un galu galā es arī sagaidīju visu mūsu komandu 3šo etapu finišu. Tā ka piedodiet, ka Mārtiņš dabūja skriet 3. komandā, lai es ātrāk tiktu mājās, kaut gan reāli tur pat jau vien biju, tai laikā, kad tieši man vajadzēja skriet! P.S. Nu gan samudžināju, pats lāgā nesaprotu, bet ceru, ka kāds sapratīs wink Paldies komandai !!! thumb
Mārtiņš @ 31 Aug 2009 12:48 pm
Splitos var ievērtēt, ka pēdējā etapā OKZK 1 ir noplosījies Ainārs! thumb
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Meta, Sniedze
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks