JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 06 Jan 2010
Šovakar O-klubu futbola turnīrā OK "Ziemeļkurzeme" komanda 4 spēlēs izcīnīja 4 skaistas uzvaras , līdz ar to kļūstot par A apakšgrupas līderiem, un droši var gatavoties finālam 20. janvārī, kur būs jātiekas ar B apakšgrupas 2.spēcīgāko komandu final four ietvaros.

APSVEICAM mūsu varoņus!
thumb
Rezultāti, turnīra tabula

Bildes no turnīra


OKZK bija vienīgā komanda, kas visās šodienas spēlēs izcīnīja tikai uzvaras, piedevām vēl katrā no tām komandas saspēli padarot skaistāku un skaistāku. Īpaši negants, filigrāns un ražīgs pretinieku vārtu priekšā bija trio Guntars-Valdis-Gatis, kas pretiniekus spēja sarūgtināt visdažādākajos veidos.

Turnīra A apakšgrupas pēdējā spēlē liktenis bija lēmis tikties abām A apakšgrupas tā brīža līderkomandām: OKZK (tobrīd-9 punkti) un Madonas BJSS (tobrīd 7 punkti). Abas šīs komandas jau bija garantējušas vietu final four, tomēr arī šī spēle izvērtās par skaistu izrādi, kur pirmo naglu pretinieku vārtos Guntars iedzina jau ar pirmo sitienu. 2. puslaika vidū, kad rezultātu tablo rādīja jau 4:0 OKZK labā, līdzjutēji sāka uzmundrināt Madonas BJSS komandu, aicinot viņus nepalikt "sausā". Madonieši, kas varonīgi cīnījās ar vienu iepriekšējā spēlē savainotu spēlētāju, guva 2 atbildes vārtus, uz ko OKZK uzbrukuma smaile, atbildēja vēl ar 2 goliem, vienu no tiem gūstot pēdējās spēles sekundēs!

Skaistās uzvaras kaldināja: Gatis, Guntars, Aldis, Valdis, andronkuls, Aigars un Aivars.

Kā pēc spēles atzina komandas spēlētāji un treneru korpuss, pēc aizvadītajiem treniņiem Talsu 2. vsk. un Kandavas skolā, bijusi nojausma, ka spēlei vajadzētu padoties, tomēr to, ka tiks izcīnītas uzvaras visās spēlēs, nebija cerējis neviens.Komanda pēc spēles pateicās līdzjutējiem, kā arī par ļoti noderīgu atzina izraudzīto treniņprocesu, atzīmējot sparinga partneru "šķēršļu" laughing komandas devumu spēles garšas un vārtu gūšanas prieka apgūšanā Kandavas treniņā. Jāpiebilst, ka OKZK šodien bija arī rezultatīvākā no A apakšgrupas komandām, kopā gūstot 19 vārtus!20. janvārī līdzjutēji būs vajadzīgi kā vēl nekad!
gatis @ 07 Jan 2010 12:21 am
Labais!
Skatos mēs vienīgie ar pozitīvu iesisto/ielaisto vārtu bilanci smile
Arvis @ 07 Jan 2010 08:50 am
Malači!
Vakar interesanti bija sekot neklātienē līdzi...
Veiksmi arī 20.janvārī
aivars @ 07 Jan 2010 10:04 am
Paldies visiem par emocijām un sasniegto rezultātu. OK Saldus, ceru, arī priecājas, jo Guntars, protams, ir viens no pamatelementiem šajā pasākumā. Un Uldim vēlreiz paldies par iespēju morāli nobriest panākumam. Žēl, ka fināla datums pārbīdījās un intriga par šī gada uzvarētāju tiek saglabāta. Un paliks jautājums - kā būtu, ja būtu...
Ilze @ 07 Jan 2010 11:39 am
Kapēc fināla datums pārbīdījās? Vai nav vairs 20?
aivars @ 07 Jan 2010 11:45 am
Bija 13.
Raimonds @ 07 Jan 2010 01:00 pm
Malači thumb
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Meta, Sniedze
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks