JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 08 May 2010
Ikgadējais Latvijas čempionāts orientēšanās sportā sprinta distancē šodien norisinājās Saldus pilsētas klusajās ieliņās un Kalnsētu parka stāvajās nogāzēs. OK "Ziemeļkurzeme" sacensībās pārstāvēja 14 ātrās un tehniskās orientēšanās disciplīnas cienītāji, 6 no viņiem sacensību finišā ierindojās pirmajos trijniekos.


Vistuvāk zeltam šodien bija Ilze Lapiņa, kuru tikai 18 sekundes šķīra no uzvaras S40 grupā - Ilzei sudrabs! thumb


Ilze finišē LČ sprintā. Foto: VecAlnis

S21B grupā 2. vietu izcīnīja Sanita Leja, bet Vaira Černiševa bija otrā S60 grupā.
Pie trešajām vietām šodien cīnoties ar distanču veidotāju viltībām un fiziski smago distanci tika Eva Haberkorne-Vimba S21A grupā, bet V40 grupā, kur spēkiem mērojās virkne ļoti stipru sportistu, distance bija par īsu, lai Ainārs Skrubis un Andris Leja izšķirtu, kurš no viņiem ir ātrāks - abiem pilnīgi vienāds rezultāts crying un draudzīga OKZK krāsu sarūmēšanās uz goda pjedestāla bronzas pakāpiena.
Finišā skatītāji varēja vērot, ka Kalnsētu parka 'zaļās', stāvās un viltīgās nogāzes bija prasījušas maksimālu atdevi no skrējējiem un daudziem no tiem finiša koridorā solis izskatījās sprintam neparasti gurdens.
OKZK "jauniešu bastionā" labi startēja 9 gadus vecā Laura Elīza Lapiņa, kas cīnoties S12 grupā "izgrieza pogas" daudzām pat 2 gadus vecākām sāncensēm un izcīnīja 5. vietu. Īstas "ugunskristības" piedzīvoja arī Latvijas čempionāta jaunākā dalībniece - 8 gadus vecā Elizabete Vimba, kas ne vien spēja pieklājīgā laikā pieveikt Latvijas čempionāta distanci S12 grupā, bet arī ierindoties 9. vietā 15 vecāku meiteņu konkurencē.smile
Ojārs Leja daudzskaitlīgajā (35 dalībnieki) V14 grupā ieņēma 8. vietu, līdz pjedestālam tikai apmēram minūte.
Apsveicam godalgotos sprinterus!
Rezultāti, LČ sprintā
Foto

Rīt Latvijas čempionāts turpināsies ar garo distanci Skrundas apkārtnē.
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Līga
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks