JAUNUMI

Rakstīja andronkuls 28 Jun 2010
Aizvadītajās Līgo/Jāņu brīvdienās daļa OK Ziemeļkurzeme orientieristu piedalījās Lietuvas daudzdienu orientēšanās sacensībās Takas 2010, kas šogad norisinājās pilsētiņas Moletai apkārtnē, Lietuvas etnokosmiskā muzeja tuvumā.

Sacensību pirmajā dienā bija sprinta distance Moletai pilsētiņā. Distances nebija pārāk interesantas, bet bija vairāk "skrienamas". Nākamo dienu sacensības vidējā, garajā un iedzīšanas distancēs notika viegla suktura tipa mežos apvidū, kura īpatnība bija daudzo ezeru īpatsvars, tādēļ sacensības varētu saukt arī par 1000 ezeru maču. Ieskatam andronkuļa garās distances karte:


OKZK, kā vienmēr, cīnījās godam, un kāpa arī uz pjedestāla: thumb
2.v. Ilze Lapiņa, D40
2.v. Vaira Černiševa, D65
3.v. Vadims Černiševs, H70


Arī pārējie OKZ cīnītāji gluži kaunā nekrita, un mājās brauca ar šādām vietām:
Andris Leja, 9/25
Laura Elīza Lapiņa 13/32
Ojārs Leja 18/50.

Sacensību otrās dienas vakarā dalībniekiem bija iespēja piedalīties Lietuvas mikrosprinta tūres 2. posma sacensībās, kuras netika vērtētas daudzdienu sacensību kopvērtējumā, bet bija vairāk kā "publicitātes pasākums" . Sacensības norisinājās sacensību centrā, un dalībniekiem ne tikai bija jāmāk orientēties un atrast savus kontrolpunktus starp daudzajiem, kas bija izvietoti nelielajā apvidū, bet arī izlocīties starp teltīm. Ar labāko priekšsacīkstes rezultātu iekļuvis V35 finālā, andronkuls finālā uzķērās uz organizatoru viltībām punktu izvietošanā un, zaudējot 2 sekundes, bija spiests samierināties ar 2. vietu. wink Fināla karte:
Mārtiņš @ 28 Jun 2010 04:14 pm
Novērojums 1: malači!
Novērojums 2: andronkuls - sprinta karalis. Jo tuvāk telpu orientam, jo andronkulim labāks rezultāts. Kādā biroju kompleksā andronkuls kvalificētos aš WOCam.
Novērojums 3: katrs otrais no OKZK ņem pjedestālu
Novērojums 4: Lietuvas O-kartogrāfiem laikam kopīgs rokraksts - garās kartē manāmas "smalinskas tipa oliņas" smile
Novērojums 5: par labu tradīciju kļuvusi neliela apskata sagatavošana okzk lapā. Tā turēt!
IlzeL @ 28 Jun 2010 04:31 pm
Ja tā padomā, tad salīdzinājums ar Sukturi tiešām ir atbilstošs. Vismaz man tas reljefs brīžiem nelasījās nu nemaz. Pat mazais etaps, kur "tepat kalniņā jāuziet" var izvērsties par 5 min kļūdu ar pilnīgu nespēju nolasīt reljefu un vienīgo iespēju paņemt punktu - ejot strikti pēc kompasa no stigas un takas krusta :( Bet vismaz pēdējā dienā revanšējos Jaugelienei par pagājušo gadu, kad viņa mani apdzina dažus punktus pirms finiša. Tagad viņa bija nolēmusi, ka atrāviens ir pietiekami liels, lai relaksēti paskraidītu pa mežu. Tajā brīdī, kad es viņai nerelaksēti pagāju garām, viņa laikam pat nenoreaģēja, bet pēc tam jau bija par vēlu :)
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks