JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 03 Aug 2010
Gatavošanās lielākajam Latvijas orientēšanās klubu mačam - festivālam ir ieguvusi jaunu elpu. OK "Ziemeļkurzeme" treneru korpuss smagos apstākļos ir izveidojis trešo variantu, kluba komandu skaitam, dalībnieku un etapu sadalījumam.
Apspriešana, jaunu kandidātu piedāvāšana un plāna uzlabojumi - forumā, attiecīgajā "Klubu stafetes 2010" sadaļā.Klubu stafešu īpatnība ir tā, ka katrā no komandām ir limitēts noteikta vecuma un dzimuma dalībnieku skaits, paredzot maksimāli plašu orientēšanās draugu iesaistīšanu, sākot jau no 12 gadīgo grupas līdz pat sirmās pieredzes bagātajiem senioriem. Tātad klubs, kurā ir 10 Latvijas izlases elites stiprākie skrējēji, nebūt nav uzskatāms par galveno favorītu cīņā par "Klubu stafešu" uzvarētāju godu.

Otra īpatnība ir tas, ka 2., 4 un 6. etapā dalībnieki dodas pa pāriem - katrs veicot savu distances apli. 2. un 4. etapā, tiem jāsatiekas pēc puses no veiktās distances starta-finiša rajonā, jāmainās kartēm un tad jādodas otrā aplī. Tikai tad, kad abi attiecīgā etapa veicēji ir pieveikuši distanci, stafeti var nodot tālāk nākamajam etapam.

Nolikums

Kamēr 2010.gada OK "Ziemeļkurzeme" triecienkomandas vēl tikai top, vari pakavēties atmiņās par divu iepriekšējo "Klubu stafešu": 2008.gada un 2009.gada sacensību piedzīvojumiem un OK "Ziemeļkurzeme" veikumu tajās. Papildus arī fotostāsts 1 un fotostāsts 2 par OK "Ziemeļkurzeme" pirmo startu "Klubu stafetēs" 2007.g. Brīvdabas muzejā.

Līdz šim mums izdevies parādīt sevi kā draudzīgu, saliedētu, ātru un neatlaidīgu klubu. Arī sportiskie rezultāti pakāpeniski auguši: OKZK pirmā komanda (dažādos sastāvos) no 25.vietas 2007. g., pakāpās uz 16.v. gadu vēlāk, bet pagājušajā sezonā jau ieņēma 12. vietu. Mūsu skaits ir audzis, esam sakrājuši vezumiem jaunas pieredzes, spēka, izturības un rakstura stingrības. Mums ir jauns pludmales karogs, jaunas formas un vesela virkne Jukolas pieredzi smēlušos. thumb

Un tieši "Klubu stafetēs" dzima "Stirpi kā etiķis!"
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks