JAUNUMI

Rakstīja Mārtiņš 09 Oct 2010
Latvijas Sprinta kausa orientēšanās sportā noslēdzošajā posmā Kandavā, ko šodien rīkoja OK "Ziemeļkurzeme", sadarbībā ar Latvijas orientēšanās federāciju un Kandavas novada domi, uzvaras elites (V21E; S21E) grupās izcīnīja Artūrs Pauliņš (Smiltenes BJSS-Azimuts) un Anete Midrijāne (Taka TOK).
Saulainajā sestdienā izbaudīt Kurzemes zelta rudeni bija ieradušies vairāk nekā 130 orientēšanās sprinta cienītāji, kas līdzjutēju pavadīti mērojās spēkiem Kandavas pilsētas šaurajās ieliņās un stāvajās nogāzēs.


Vairākās grupās tieši šodien notika izšķirošās cīņas ne vien par Kandavas sprinta uzvarētāju godu, bet arī par vērtīgajiem ieskaites punktiem Latvijas Sprinta kausa kopvērtējumā.
Visvairāk dalībnieku piedalījās grupās V12 un V21, S21 un V45, kur cīņā par Kandavas novada domes un citu atbalstītāju dāvātajām balvām iesaistījās vairāk nekā 10 dalībnieku katrā.

Kandavas sprinta rezultāti
Foto no Kandavas sprinta. Foto: Andris Leja.

Ātrākajā grupā - V21E par balvām 50, 20 un 10 latu apmērā veiksmīgākie bija Artūrs Pauliņš (14:24), kam sekoja brāļi Andris (14:46) un Raivo (15:12) Kivlenieki (OK Ogre).Dāmu elitē ātrākās: Anete Midrijāne (17:42), Ieva Brice no OK Saldus (19:09) un OK "Ziemeļkurzeme" pārstāve Ilze Lapiņa (19:15).Savdabīgs goda pjedestāls veidojās spēcīgajā V45 grupā. kur visas pirmās 4 vietas ieņēma OK "Mona" pārstāvji: Ģirts Mamis (15:22), Jānis Busenbergs (17:20), Jānis Nāgelis (17:47) un Sandris Lācis (18:14).

Lai popularizētu orientēšanās sportu un aicinātu bērnus, jauniešus un vietējos iedzīvotājus iesaistīties šādās aktivitātēs, OK "Ziemeļkurzeme" bija sagatavojusi arī marķētas distances S,V8 un S,V10 grupām, tā ļaujot arī pašiem mazākajiem sprinta cīnītājiem, kam vēl Latvijas Sprinta kausā nav sava kopvērtējuma, cīnīties un izjust orientēšanās prieku. Turklāt dalībniekiem šajās grupās OK "Ziemeļkurzeme" un tās atbalstītāji dāvāja iespēju startēt bez maksas.


Pēc sacensību pamatstartu noslēguma, Kandavas ielās devās tautas klases pārstāvji, kas izmantoja burvīgos laikapstākļus un izmēģināja ar orientēšanās karti rokās atrast izvietotos kontrolpunktus.

Dalībnieki pēc finiša atzina, ka distances bijušas gan tehniski sarežģītas, gan fiziski grūtas, tomēr prieku sniedzis gan distances plānojums, āķīgie pagalmi un vecpilsētas šarms, kā arī iespēja 15 minūšu skrējiena laikā kārtīgi izjust Kandavas reljefa ietekmi uz savu fizisko varēšanu.

Sacensību noslēgumā dalībnieki, kas ieņēmuši vietas uz pjedestāla, saņēma gan balvas, gan diplomus, gan arī piedalījās loterijā, kur 3 balvas tika izlozētas. Sacensību laikā līdzjutējiem mājās bija iespēja vērot sacensību norisi un rezultātus online un videotranslācijā internetā.

OK "Ziemeļkurzeme" pateicas visiem atbalstītājiem, brīvprātīgajiem kontrolpunktu sargiem, Kandavas novada domei un tās struktūrām, pašvaldības policijai un visiem, visiem, kas palīdzēja noorganizēt pirmo orientēšanās sprinta sacensību Kandavas pilsētā. OK "Ziemeļkurzeme" pateicas visiem dalībniekiem, kas mēroja ceļu uz Kandavu.

Jau rīt ar OK "Ziemeļkurzeme" organizēto garās distances sacensību Kamprakalnā, pie Talsiem, tiks noslēgta arī šī gada Latvijas Kausa orientēšanās sportā sezona.
? @ 09 Oct 2010 08:19 pm
Rezultatus nav iespejams atvērt!
aivars @ 09 Oct 2010 08:27 pm
Tagad arī šajā rakstā var.
Odeta @ 09 Oct 2010 11:36 pm
kandavā Jums, kaimiņi, izdevās lielisks mačs!!!
taisni žēl, ka tik samērā nedaudz to izbaudīja... laikam rudens... tongue
Mārtiņš @ 11 Oct 2010 10:05 am
Sprinta uzvarētājs savā blogā par maču.
Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks