ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

JAUNUMI
Pat Covid-19 plosīšanās nespēj apturēt orientieristus.
Pievienots: 19 Oct 2020 || Pievienoja: andronkuls || Komentāri: 0 || Bookmark and Share
Tā kā daudzās valstīs orientēšanās sacensību iespējas brīvajā dabā joprojām ir ļoti ierobežotas, interese par virtuālajām orientēšanās sacensībām ir liela un turpina paplašināties. Taku orientēšanās (turpmāk tekstā “Taku-O”) disciplīna ir ļoti piemērota e-orientēšanās sacensībām un tā piesaista arvien jaunus dalībniekus.
Šobrīd norisinās virtuālo sacensību seriāla   “TORUS CUP ‘2020” rudens kārtas TempO distancēs. Patlaban, līdz šim jau notikušajās  piedalās vairāk nekā 600 dalībnieku  no visas pasaules, tai skaitā 19 no Latvijas (12 “A” grupā un 7 “B” jeb iesācēju grupā).
Tieši tā pat, kā mūsu tautas orientēšanās seriālos (“Magnēts”-Rīgā un Valmierā, “Meridiāns”-Cēsīs, “Azimuts”-Ventspilī un Smiltenē, “Orientieris”- Daugavpilī, “Sprīdītis”-Dobelē u.c. pie mums Latvijā) arī virtuālajā seriālā “TORUS CUP ‘2020” sezonas laikā, nekad nav par vēlu uzsākt piedalīšanos sacensībās. Tāpēc joprojām ir iespējams reģistrēties, iepazīšanās jeb treniņa nolūkos izmēģināt jau aizvadīto sacensību kārtās un sacensties atlikušajās kārtās.
Par izmaksām virtuālajā Taku-O seriālā “TORUS CUP ‘2020” – visas kārtās ir bezmaksas pasākums.

Šis pasākums ir pieejams reģistrētajiem dalībniekiem.
Lai reģistrētos, sākt jau notikušajās kārtās vingrināties un piedalīties atlikušo sacensību kārtās ir jāieiet šajā saitē:
http://www.yq.cz/trail-o/TempO/TORUS/
Notikušo kārtu kartes ar uzdevumiem ir pieejamas un jebkurš var pavingrināties, it kā sacenšoties, pēc tam salīdzināt savu gala rezultātu ar publicēto rezultātu sarakstu un - pats galvenais - atskatīties uz to uzdevumu attēliem un kartēm, kur ir kļūdas un analizēt savas orientēšanās meistarības izaugsmi. Šādā veidā ir iespēja iepazīties ar virtuālās orientēšanās sacensību procedūrām un standartu, pēc tam droši var virzīties uz priekšu un izmēģināt savas spējas piedaloties virtuālo sacensību “tiešraidē”. Šī tīmekļa vietnē ir arī daudz dažādu apmācības pasākumu ar dažādu grūtības pakāpi. Šādi pavingrinoties pie datora ekrāna, pēc tam, kad atkal varēsim sacensties brīvajā dabā, būs jau neliela pieredze un zināms priekšstats par Taku-O pamatprincipiem. Savukārt tiem dalībniekiem, kuri ar Taku-O jau ir uz “Tu”, kad varēsim piedalīties sacensībās brīvajā dabā,  rezultāti būs daudzreiz labāki, nekā tie bija agrāk.
Diemžēl, gan Covid-19 plosīšanās dēļ, gan arī tehnisko u.c. problēmu dēļ, šogad nebija iespējams brīvajā dabā sarīkot tradicionālā tautas orientēšanās seriāla “Kurzemes-Zemgales Taku-ABC’2020” pilnīgi visas kārtas. Tāpēc virtuālajās Taku-O sacensībās, Latvijas orientieristu izcīnītie punkti tiek apkopoti, summēti un pieskaitīti pie šī seriāla 2020.gada sezonas kopvērtējuma rezultātiem. Šie rezultāti novembrī tiks publicēti OK-Ziemeļkurzemes mājas lapas Taku-O sadaļā un par to būs atsevišķa informācija.
Satiksimies virtuālajās Taku-O sacensību distancēs
Jānis Bergs
P.S.
Ja kāds vēl joprojām nezina kas tas ir – Taku orientēšanās, tad to var uzzināt ieejot, visu izlasot un apskatot  šajā saitē:
http://www.okzk.lv/jaunumi/data/augsuplades/files/Taku-O/2020/Taku_O_pamatprincipi_2020.pdf
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links:(nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat tongue laughing cool sad angry crying thumb